Atnaujinimas nuo Windows 7-8

Turinys

Atnaujinimas nuo Windows 7-8: Kodėl būtina persijungti į "Windows 10/11"

Microsoft Windows jau ilgą laiką yra patikimas ir nuoseklus operacinės sistemos pasirinkimas, ir atnaujinimas nuo Windows 7-8 į „Windows 10/11” tapo būtinas. Nepaisant to, kad „Windows 10” plėtojimas ir neseniai įvesta „Windows 11” sukėlė pažangas, nemažas naudotojų skaičius vis dar naudoja senesnes versijas, ypač „Windows 7” ir „Windows 8”.

Remiantis StatCounter duomenimis iš 2023 m. pirmojo ketvirčio, apie 10 % viso pasaulio stalinio ir nešiojamojo kompiuterio dar veikia „Windows 7”, dar 3 % naudoja „Windows 8”. Nors tai gali atrodyti maža dalis, tai sudaro neįtikėtiną 260 milijonų kompiuterių skaičių, atsižvelgiant į apie 2 milijardus įrenginių visame pasaulyje! Iškilus tokioms aplinkybėms kyla klausimas: kodėl šie naudotojai nepersijungia į naujas versijas?

Šiame tinklaraštyje išsamiau aptarsime pagrindines priežastis, kodėl persijungti nuo „Windows 7-8” į „Windows 10/11” turėtų būti atlikta nedelsiant. Mes pabrėšime technologinių pažangų tempą ir užtikrinimo geriausios naudotojo patirties svarbą.

PADIDĖJUSI SAUGUMAS

Šiandieninėje sparčiai besivystančioje skaitmeninėje erdvėje saugumas yra pagrindinė problema. „Microsoft” nutraukė „Windows 7” palaikymą 2020 m. sausį, o „Windows 8.1” gauna tik ribotą paramą. Tai reiškia, kad šios senesnės versijos nesulaukia svarbių atnaujinimų ir taisymų, paliekant jas pažeidžiamas nuolat kylančioms elektroninių atakų ir kenkėjiškų programų grėsmėms. „Windows 10” arba „Windows 11” atnaujinimas užtikrina reguliarius saugumo atnaujinimus, apsaugant jūsų sistemą nuo žinomų pažeidžiamumų ir suteikiant ramybę.

OPTIMIZUOTA VEIKLA

Kiekvieno išleidimo metu „Microsoft” nuosekliai optimizavo savo operacinės sistemos veikimą. „Windows 10” ir „Windows 11” nėra išimtis. Šios naujesnės versijos yra suprojektuotos taip, kad visapusiškai išnaudotų šiuolaikinę techninę įrangą, užtikrindamos greitesnį paleidimo laiką, pagerintą sistemos optimizavimą ir sustiprintą programų veikimą. Persijungus, galėsite patirti sklandesnį ir reaktyvesnį kompiuterio naudojimą, leidžiantį efektyviau atlikti užduotis.

IŠPLĖSTAS PROGRAMINĖS ĮRANGOS PALAIDAS

Technologijų vystymuisi pasikeitus, programų kūrėjai sutelkia pastangas palaikyti naujausias operacines sistemas. Tai reiškia, kad naujos programos ir atnaujinimai dažnai kuriami ekskliuzyviai „Windows 10” ir „Windows 11”. Likus „Windows 7” ar „Windows 8”, apribojate galimybę naudotis šiais naujais programinės įrangos sprendimais, praleisdami naujoviškus funkcionalumo ir suderinamumo pagerinimus. Atnaujinimas leidžia visapusiškai pasinaudoti naujausiais programų plėtros rezultatais, didinant produktyvumą ir leidžiant jums išlaikyti vadovaujančią padėtį sparčiai augančioje skaitmeninėje aplinkoje.

PATOBULINTA NAUDOTOJO PATIRTIS

„Windows 10” ir „Windows 11” siūlo daugybę funkcijų, skirtų naudotojui, ir tobulinimus, lyginant su ankstesnėmis versijomis. Su atnaujintu pradžios meniu, tobulintu prisilietimo ir rašmenų palaikymu, patobulintu veiksmų centrų ir intuityviu naršymu šios naujesnės versijos siūlo efektyvesnį ir naudotojui draugiškesnį sąsają. Ypač „Windows 11” įveda šviežią ir modernią dizainą su funkcijomis, tokiomis kaip „Snap Layouts” daugelio užduočių atlikimui, „Direct Access” greitai pasiekiamoms funkcijoms ir integruota „Microsoft Teams” pokalbiams, užtikrinant sklandų bendravimą. Atnaujinus į „Windows 10” ar „Windows 11”, galėsite pasinaudoti šiomis pažangomis, rezultatu gaudami intuityvesnį ir efektyvesnį kompiuterio naudojimą.

ATEITIS JAU ČIA: "WINDOWS 11"

„Windows 11” yra reikšmingas žingsnis į priekį „Windows” operacinės sistemos evoliucijoje. Su elegantiška ir vizualiai patrauklia sąsaja, „Windows 11” įveda naujų funkcijų ir patobulinimų, atitinkančių modernių naudotojų poreikius. Nuo pertvarkyto pradinio meniu ir užduočių juostos iki patobulintų produktiškumo įrankių ir žaidimų galimybių, „Windows 11” nustato naujus standartus asmeniniam kompiuteriniam naudojimui. Atnaujinimas nuo Windows 7-8 į „Windows 11” yra reikšmingas žingsnis į priekį technologijų srityje, pasiduodant naujausioms inovacijoms ir užtikrinant suderinamumą su ateities programinės įrangos išleidimais.

Išvada

Išvada, atnaujinimas nuo Windows 7-8 į „Windows 10” ar „Windows 11” yra ne tik būtinas, bet ir labai naudingas. Didinant saugumą, optimizuojant našumą, išplėtojant programinės įrangos palaikomą ir tobulinant naudotojo patirtį bei sužadant ateities inovacijas, privalumai aiškūs. Įsiūskite galimybę atrakinti savo kompiuterio visas galimybes atnaujinę į „Windows 10” ar „Windows 11”. Nebesileiskite, kad pasenusi programinė įranga jūsų laikytų atgal – įženkite į asmeninio kompiuterinio naudojimo ateitį jau šiandien.

Aplankykite mūsų programinės įrangos parduotuvę, kad rastumėte puikių programinės įrangos pasiūlymų: Apsipirkti

Rekomenduojami įrašai