Grąžinimo ir Pinigų Grąžinimo Politika

Ačiū, kad naudojatės Softobazaras.lt paslaugomis! Prašome perskaityti mūsų grąžinimo politiką, nes jūsų, kaip kliento, pasitenkinimas yra labai svarbus mums. Grąžiname pinigus pagal šias sąlygas:

  • Ačiū, kad naudojatės Softobazaras.lt paslaugomis! Prašome perskaityti mūsų grąžinimo politiką, nes jūsų, kaip kliento, pasitenkinimas yra labai svarbus mums. Grąžiname pinigus pagal šias sąlygas:

    Visą sumą grąžiname per 60 dienų, jei klientas gavo nenaudojamą licenciją su produkto kodu, tačiau pirmiausia turite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimu el. paštu labas@softobazaras.lt, kad nustatytumėte, kodėl licencija nesuderinama su programinės įrangos kodu.

  • Visą sumą grąžiname per 60 dienų, jei klientas iš viso negavo licencijos su produkto kodu el. paštu.
  • Programinės įrangos kodai TURI būti naudojami per 60 dienų nuo pirkimo, kitaip jūsų garantija bus neteisinga.
  • NEGRAŽINAME mokėjimų, jei klientas gavo veikiančią licenciją su programinės įrangos kodu!

Norėdamas gauti grąžinimą, pirkėjas turi susisiekti su mumis el. paštu: labas@softobazaras.lt.

Softobazaras.lt turi teisę patikrinti programinės įrangos kodo licencijos aktyvavimo detalės per septynias kalendorines dienas. Jei mūsų testas parodys, kad programinės įrangos kodo licencija jau buvo aktyvuota po pirkimo, tuomet Softobazaras.lt turi teisę atsisakyti grąžinti pinigus, nes paslauga buvo suteikta pagal sutartį.

Jeigu turite papildomų klausimų apie mūsų grąžinimo politiką, prašome susisiekti su mumis el. paštu labas@softobazaras.lt

Skaityti daugiau: Pristatymo sąlygos |  Privatumo PolitikaUžsakymo sąlygos