Microsoft Windows prieinamumas

Turinys

Microsoft Windows prieinamumas: gidas kaip rasti geriausias kainas

Microsoft Windows operacinė sistema yra esminis komponentas milijonams kompiuterių visame pasaulyje, varantis įvairiausių įrenginių, nuo asmeninių nešiojamųjų kompiuterių iki verslo serverių. Su įvairiomis versijomis ir leidimais, rasti geriausias „Microsoft” Windows kainas gali būti sudėtinga užduotis. Šiame gide aptarsime kelias strategijas ir šaltinius, kurie padės jums gauti didžiausią naudą už jūsų pinigus perkant Windows licenciją.

Palyginkite prekybos centrus

Vienas iš paprasčiausių būdų sutaupyti perkant Microsoft Windows yra palyginti kainas skirtinguose prekybos centruose. Internetinės parduotuvės, tokios kaip Amazon, Newegg, and Walmart, dažnai siūlo konkurencingas kainas Windows licencijoms. Stenkitės sekti pardavimus ir specialias akcijas, nes tai gali padėti sutaupyti. Be to, galima apsilankyti mažesnėse, specializuotose internetinėse parduotuvėse arba fiziniuose parduotuvėse, kur gali būti siūlomos nuolaidos arba komplektiniai pasiūlymai su įranga.

OEM licencijos

OEM (Original Equipment Manufacturer) licencijos yra kita galimybė įsigyti „Microsoft” Windows už prieinamą kainą. Šios licencijos skirtos sistemų kūrėjams ir paprastai parduodamos gamintojams, kurie tada iš anksto įdiegia operacinę sistemą į naujus kompiuterius. Tačiau galite rasti OEM licencijas pardavimui per įvairias internetines parduotuves.

OEM licencijos paprastai yra pigesnės nei mažmeninės licencijos, tačiau yra tam tikrų apribojimų. Pavyzdžiui, OEM licencija yra susieta su konkrečia įranga, į kurią ji iš pradžių buvo įdiegta, ir jos negalima perkelti į kitą kompiuterį. Be to, OEM licencijos nėra tokios paties lygio „Microsoft” palaikymo, kaip mažmeninės licencijos. Jei jums patogu su šiomis apribojimais, OEM licencija gali būti ekonomiškas būdas įsigyti Microsoft Windows. Daugiau informacijos: Parduotuvė

Licencijavimas pagal kiekį

Verslams ir organizacijoms, kurioms reikia daugybės Windows licencijų, „Microsoft” siūlo licencijavimo pagal kiekį programas, kurios suteikia didelius nuolaidų. „Microsoft” licencijavimo pagal kiekį programa leidžia organizacijoms įsigyti vieną sutartį, apimančią kelias licencijas, todėl sumažėja kiekvienos licencijos kaina. Jei perkate „Microsoft” Windows verslui ar mokymo įstaigai, būtinai išnagrinėkite įvairias licencijavimo pagal kiekį galimybes, kad rastumėte geriausią variantą, atitinkantį jūsų organizacijos poreikius ir biudžetą.

Edukacinės nuolaidos

Studentai, mokytojai ir mokymo įstaigos gali pasinaudoti didelėmis nuolaidomis „Microsoft” Windows per „Microsoft” Education Store ar kitus įgaliotus perpardavėjus. Norint gauti šias nuolaidas, paprastai reikia pateikti įrodymus apie savo akademinį statusą, tokius kaip galiojanti studento ar dėstytojo pažymėjimas. Jei esate tinkamas, edukacinės nuolaidos gali reikšti didelius sutaupymus perkant Windows licencijas ir kitas „Microsoft” prekes.

Atnaujinimų pasiūlymai

Jei jau turite ankstesnę „Microsoft” Windows versiją, galite gauti atnaujinimų pasiūlymus, leidžiančius įsigyti naujesnę operacinės sistemos versiją už sumažintą kainą. Nors „Microsoft” daugiau nesuteikia nemokamų atnaujinimų iš Windows 7 ar 8 į Windows 10, vis tiek galite rasti atnaujinimų pasiūlymus per įgaliotus perpardavėjus. Prieš perkant atnaujinimą, patikrinkite savo esamą Windows licenciją ir kvalifikacijos reikalavimus, kad užtikrintumėte geriausią sandėrį.

Programinės įrangos paketų pasiūlymai

Kitas būdas sutaupyti perkant Microsoft Windows yra ieškoti programinės įrangos paketų pasiūlymų. Kai kurios parduotuvės siūlo paketus, kuriuose yra Windows licencijos kartu su kitomis programinėmis įrangomis, pavyzdžiui, „Microsoft Office”, už sumažintą kainą. Šie paketai gali būti puiki vertė, jei jums reikia papildomos programinės įrangos jūsų kompiuteriui, nes jie dažnai kainuoja mažiau nei perkant kiekvieną produktą atskirai.

Antrinės rinkos licencijos

Nors antrinės rinkos licencijų įsigijimas Microsoft Windows gali būti rizikingas dėl galimų problemų su teisėtumu ir aktyvavimu, tai vis tiek yra variantas, vertas svarstymo, jei ieškote pigesnio būdo įsigyti operacinę sistemą. Svetainės, tokiuose kaip „eBay” ir kitose internetinėse turgavietėse, dažnai skelbia naudotų ar nereikalingų Windows licencijų pardavimus. Prieš perkant antrinės rinkos licenciją, įsitikinkite, kad patikrinate pardavėjo reputaciją ir licencijos autentiškumą, kad išvengtumėte galimų problemų.

Išvada

Baigiant, yra keletas strategijų ir šaltinių, kuriuos verta apsvarstyti, ieškant geriausių Microsoft Windows kainų. Palyginę prekybos centrus, apsvarstę OEM ir licencijavimo pagal kiekį galimybes, pasinaudoję edukacinėmis nuolaidomis, ištyrę atnaujinimų pasiūlymus, ieškoję programinės įrangos paketų pasiūlymų ir net apsvarstę antrinės rinkos licencijas, galite rasti Windows licenciją, kuri atitinka jūsų biudžetą.

Visada būkite atsargūs perkant Windows licenciją iš nepažįstamo šaltinio, nes klastotės ar neteisėtos licencijos gali sukelti aktyvavimo problemas ir „Microsoft” palaikymo stoką. Atlikdami tyrimus ir atidžiai vertindami savo galimybes, galite priimti informuotą sprendimą ir mėgautis Microsoft Windows privalumais nesulaužydami banko.

Svarbu prisiminti, kad nors geriausių Microsoft Windows kainų paieška yra svarbi, turėtumėte nusipirkti teisėtą licenciją, kuri atitinka jūsų poreikius ir užtikrina sklandų ir saugų kompiuterio naudojimą. Skiriant laiko įsigyti teisėtą Microsoft Windows licenciją, galite užtikrinti, kad jūsų kompiuteris veiks efektyviai ir be trikdžių.

Aplankykite mūsų programinės įrangos parduotuvę, kad rastumėte puikių programinės įrangos pasiūlymų: Apsipirkti

Rekomenduojami įrašai