Loading...

Avast BreachGuard 3 įrenginiams 1 metais

13.80

Avast Driver Updater skirtas 3 įrenginiams, 1 metų prenumerata, yra išsamus sprendimas, skirtas užtikrinti sklandų jūsų Windows įrenginių veikimą. Su šiuo patogiu įrankiu galite automatiškai skenuoti, atnaujinti ir taisyti pasenusias, trūkstamas ar neveikiančias tvarkykles trijuose įrenginiuose per visus metus. Patirkite pagerintą sistemos našumą, įrangos suderinamumą ir sklandų kompiuterinį darbą su Avast Driver Updater skirtu 3 įrenginiams, 1 metų prenumerata.

Neturime

Avast BreachGuard 3 įrenginiams, 1 metų prenumerata: Išsamus privatumo apsauga

Avast BreachGuard 3 įrenginiams siūlo vienerių metų prenumeratą stipriam privatumo apsaugos įrankiui, kuris padeda saugoti jūsų asmeninę informaciją. Šiandieninėje skaitmeninėje pasaulyje asmeninių duomenų pažeidimai ir tapatybės vagystė tampa vis dažnesni. Avast BreachGuard 3 įrenginiams yra sukurtas žmonėms, kurie vertina savo skaitmeninį privatumą, ši galinga programinė įranga suteikia esmines funkcijas, kurios stebi ir saugo jūsų duomenis, suteikdamos ramybę pasaulyje, kuriame nuolat auga kibernetinių grėsmių skaičius.

Pagrindinės savybės

 1. Duomenų pažeidimų stebėjimas: Avast BreachGuard nuolat stebi duomenų pažeidimus, įspėja jus, jei jūsų asmeninė informacija aptinkama nutekėjusių duomenų bazėse. Šis proaktyvus požiūris leidžia jums nedelsiant imtis veiksmų, pvz., pakeisti slaptažodžius, kad apsaugotumėte savo paskyras nuo kompromitacijos.
 2. Asmeninės informacijos pašalinimas: Avast BreachGuard skenuoja duomenų brokerių svetaines, nustato atvejus, kai jūsų asmeninė informacija buvo pasidalinta ar parduota. Tada jis prašo pašalinti jūsų informaciją, sumažindamas jūsų skaitmeninį pėdsaką ir mažindamas tapatybės vagystės riziką.
 3. Privatumo patarimai: Avast BreachGuard siūlo asmeninius privatumo patarimus, nurodantys, kaip pagerinti jūsų privatumo nustatymus socialinėse medijose, svetainėse ir kitose skaitmeninėse paslaugose, kad jūsų asmeninė informacija išliktų privati.
 4. 24/7 Palaikymas: Avast teikia visą parą veikiančią klientų palaikymo tarnybą, kad padėtų išspręsti bet kokius su Avast BreachGuard susijusius klausimus ar rūpesčius, užtikrinant sklandų naudotojo patirtį.

Naudojimo privalumai

 1. Pagerintas privatumas: Avast BreachGuard siūlo išsamų sprendimą, padedantį jums išlaikyti kontrolę prieš savo skaitmeninį tapatumą, užtikrinant, kad jūsų asmeninė informacija išlieka privati ir apsaugota nuo kibernetinių nusikaltėlių.
 2. Tapatybės vagystės prevencija: Stebėdama duomenų pažeidimus ir pašalindama jūsų informaciją iš duomenų brokerių svetainių, Avast BreachGuard mažina tapatybės vagystės tikimybę ir su ja susijusią galimą finansinę ir emocinę naštą.
 3. Ramybė: Su Avast BreachGuard galite pasitikėti savo internetinėmis veiklomis, žinodami, kad jūsų asmeniniai duomenys yra aktyviai saugomi ir stebimi.
 4. Pagerėjęs interneto saugumas: Avast BreachGuard asmeniniai privatumo patarimai padeda jums priimti informuotus sprendimus dėl jūsų internetinio buvimo, toliau didindami jūsų bendrą skaitmeninį saugumą.

Sistemos reikalavimai

Avast BreachGuard yra suderinamas su Windows 11, 10, Windows 8.1 ir Windows 7 (32 bitų ir 64 bitų versijos). Aukštos spartos interneto ryšys reikalingas, kad programinė įranga veiktų optimaliai.

Aktyvavimas

 • Avast BreachGuard aktyvavimas yra paprastas procesas. Įsigijus programinės įrangos raktą, gausite aktyvavimo kodą el. paštu.
 • Norėdami aktyvuoti produktą: atsisiųskite ir įdiekite Avast BreachGuard.
 • Atidarykite programinę įrangą ir eikite į „Prenumeratos” arba „Aktyvavimo” skyrių.
 • Įveskite aktyvavimo kodą, gautą el. paštu.
 • Spustelėkite „Aktyvuoti”, kad užbaigtumėte procesą.

Dabar jūsų Avast BreachGuard 3 įrenginiams prenumerata yra aktyvi, ir galite pradėti naudotis stiprios privatumo apsaugos funkcijomis, kurias ji siūlo.

Išvada

Pasaulyje, kuriame asmeniniai duomenų pažeidimai ir tapatybės vagystė tampa vis dažnesni, Avast BreachGuard 3 įrenginiams, 1 metų prenumerata, yra neįkainojamas įrankis kiekvienam, kuris rūpinasi savo skaitmeniniu privatumu. Su savo išsamiu funkcijų rinkiniu, įskaitant duomenų pažeidimų stebėjimą, asmeninės informacijos pašalinimą ir privatumo patarimus, Avast BreachGuard suteikia jums reikiamus įrankius ir paramą, reikalingą jūsų asmeninės informacijos apsaugai ir jūsų skaitmeninio tapatumo kontrolės palaikymui. Investuodami į Avast BreachGuard 3 įrenginiams, galite mėgautis pagerintu privatumu, didesniu saugumu ir ramybe, žinodami, kad jūsų asmeniniai duomenys yra aktyviai apsaugomi nuo kibernetinių grėsmių.

Skaitykite daugiau: Antivirusinė Programinė Įranga

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90