Loading...

Avast Hide My Ass Pro VPN 5 įrenginiai 2 metai

39.80

SKU: A-HMA-PRO-5D-2Y Tags: , , ,

Avast Hide My Ass Pro VPN paslauga 5 įrenginiams 2 metams užtikrina saugų ir privačų interneto prieigą įvairiuose įrenginiuose. Ši prenumerata siūlo išplėstą pasaulinį serverių tinklą, greitas ryšio spartas ir stiprų šifravimą, užtikrindama, kad jūsų interneto veikla būtų anonimiška ir apsaugota. Palaikydama kelias platformas, Hide My Ass Pro VPN leidžia jums atblokuoti geografiškai apribotą turinį, naudotis saugiu viešuoju Wi-Fi ryšiu ir išlaikyti interneto privatumą dvejus metus.

Neturime

Avast Hide My Ass Pro VPN 5 Įrenginiams 2 Metams: Išsami Privatumo Apsauga ir Neapribota Prieiga

Avast Hide My Ass Pro VPN paslauga 5 įrenginiams 2 metams yra virtualaus privačiojo tinklo (VPN) paslaugos prenumerata, kuri suteikia interneto privatumo apsaugą, saugų naršymą ir prieigą prie geografiškai apribotų turinių iki penkiems įrenginiams vienu metu dvejų metų laikotarpiui. Užšifruodama jūsų interneto ryšį ir paslepdama jūsų IP adresą, ši VPN paslauga užtikrina, kad jūsų interneto veikla būtų privati ir apsaugota nuo trečiųjų šalių, tokių kaip programišiai, reklamos platintojai ar jūsų interneto paslaugų teikėjai. 

Su išplėstu serverių tinklu daugiau nei 190 šalyse, Avast Hide My Ass Pro VPN paslauga 5 įrenginiams leidžia jums apeiti geografinius apribojimus svetainėse ir transliavimo platformose, suteikdama neapribotą prieigą prie jūsų mėgstamo turinio visame pasaulyje. Ši prenumerata yra suderinama su įvairiais įrenginiais, įskaitant Windows, macOS, Android, iOS, Linux ir maršrutizatorius.

Avast Hide My Ass Pro VPN 5 Įrenginių Pagrindinės Savybės

 • a. Didelis pasaulinio serverių tinklas: Su Avast Hide My Ass Pro VPN paslauga 5 įrenginiams, jūs gaunate prieigą prie didelio serverių tinklo, esančio daugiau nei 190 šalyse. Šis plačias aprėptis leidžia jums prisijungti prie serverių visame pasaulyje, užtikrinant sklandų naršymo patirtį su greitais ryšio greičiais.
 • b. Stiprus šifravimas: Avast Hide My Ass Pro VPN naudoja pramonės standarto 256 bitų AES šifravimą, kad apsaugotų jūsų interneto ryšį. Šis šifravimo lygis užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugūs ir privačūs, naršant, transliuojant ar atsisiunčiant turinį internete.
 • c. Daugiaplatformė palaikymas: Avast Hide My Ass Pro VPN yra suderinama su daugybe įrenginių, įskaitant Windows, macOS, Android, iOS, Linux ir maršrutizatorius. Tai palengvina visų jūsų įrenginių apsaugą ir privatumo išlaikymą skirtingose platformose.
 • d. Sinchroninės jungtys: Su 5 įrenginių prenumerata galite apsaugoti iki penkių įrenginių tuo pačiu metu. Tai leidžia jums išplėsti VPN apsaugą visam jūsų namų ūkiui ar keliems asmeniniams įrenginiams be papildomų prenumeratų poreikio.
 • e. Protingas nutraukimo jungiklis: Jei VPN ryšys nutrūksta, protingas nutraukimo jungiklis automatiškai atjungia jūsų įrenginį nuo interneto, neleidžiant atsitiktiniam duomenų nutekėjimui ir išlaikant jūsų interneto privatumą.
 • f. Skaidrus tunelizavimas: Ši funkcija leidžia jums pasirinkti, kurioms programoms ar svetainėms naudoti VPN ryšį, o kurios prieiga prie interneto tiesiogiai. Taip galite išlaikyti saugumo ir našumo pusiausvyrą konkrečioms programoms ar svetainėms.

Avast Hide My Ass Pro VPN 5 Įrenginių Privalumai

 • a. Interneto privatumas: Avast Hide My Ass Pro VPN paslauga 5 įrenginiams išlaiko jūsų interneto veiklą privačią, paslepdama jūsų realų IP adresą ir šifruodama jūsų interneto ryšį. Tai neleidžia trečiųjų šalių, tokių kaip programišiai, reklamos platintojai ar net jūsų interneto paslaugų teikėjai, stebėti jūsų interneto elgseną.
 • b. Prieiga prie geografiškai apribotų turinių: Su didžiuliu serverių tinklu visame pasaulyje, Avast Hide My Ass Pro VPN leidžia jums apeiti geografines apribojimus, kuriuos nustato svetainės, transliavimo platformos ar interneto paslaugos. Tai reiškia, kad galite mėgautis neapribota prieiga prie savo mėgstamo turinio iš bet kurio pasaulio kampelio.
 • c. Saugi viešų Wi-Fi tinklų prieiga: Naudojantis viešais Wi-Fi tinklais, jūsų duomenys gali būti pažeidžiami. Avast Hide My Ass Pro VPN užtikrina, kad jūsų ryšys išliktų saugus ir privatus, net nesaugiuose tinkluose, šifruodamas jūsų duomenis ir paslepdamas jūsų IP adresą.
 • d. Padidėjęs interneto laisvumas: Su Avast Hide My Ass Pro VPN, galite apeiti interneto cenzūrą ir prieiti prie blokuotų svetainių šalyse, kuriose yra griežtos interneto reguliavimo taisyklės. Tai leidžia jums mėgautis visiškai atviru ir neapribotu interneto patyrimu.

Avast Hide My Ass Pro VPN 5 Įrenginių Sistemos Reikalavimai

 • a. Windows: Windows 11, 10, 8.1, 8 arba 7
 • b. macOS: macOS 10.10 (Yosemite) arba vėlesnė
 • c. Android: Android 5.0 (Lollipop) arba vėlesnė
 • d. iOS: iOS 10.0 arba vėlesnė
 • e. Linux: Ubuntu, CentOS ar Debian distribucijos
 • f. Maršrutizatoriai: Suderinami maršrutizatoriai su OpenVPN ar PPTP palaikymu

Aktyvavimas Avast Hide My Ass Pro VPN 5 Įrenginiams

Avast Hide My Ass Pro VPN 5 įrenginių prenumeratos aktyvavimas yra tiesioginis procesas:

 • a. Įsigykite prenumeratą: Įsigykite Avast Hide My Ass Pro VPN 5 įrenginių.
 • b. Sukurkite paskyrą: Jei dar to nepadarėte, sukurti paskyrą Avast Hide My Ass Pro VPN svetainėje naudodami savo el. pašto adresą ir saugų slaptažodį.
 • c. Išpirkite savo licenciją: Prisijunkite prie savo paskyros, eikite į „Mano prenumeratos” skyrių ir įveskite aktyvacijos kodą, kurį gavote po prenumeratos pirkimo. Tai aktyvuos jūsų prenumeratą.
 • d. Atsisiųskite ir įdiekite programinę įrangą: Atsisiųskite Avast Hide My Ass Pro VPN programinę įrangą iš svetainės ir sekdami ekrane rodomas instrukcijas, įdiekite ją į savo įrenginį. Po to, prisijunkite naudodami paskyros duomenis, kuriuos naudojote licencijos išpirkimui.
 • e. Pradėkite naudotis: Paleiskite Avast Hide My Ass Pro VPN programą savo įrenginyje, prisijunkite su savo paskyros duomenimis ir pasirinkite norimą serverio vietą arba naudokite automatinį serverio parinkimo funkciją.

Kai tik prisijungsite, jūsų interneto srautas bus saugiai užšifruotas, o jūsų IP adresas bus paslėptas, užtikrinant privatumą ir neapribotą prieigą prie internetinio turinio.

Sekdami šiuos žingsnius, galite lengvai aktyvuoti Avast Hide My Ass Pro VPN 5 įrenginiams ir mėgautis visapusiška interneto privatumo apsauga, prieiga prie geografiškai apribotų turinių ir saugiu naršymu viešuose Wi-Fi tinkluose. Su platiausiu pasauliniu serverių tinklu ir galingu šifravimu, Avast Hide My Ass Pro VPN 5 įrenginiams yra puikus pasirinkimas vartotojams, ieškantiems patikimo ir funkcijomis turtingo VPN sprendimo 2 metams.

Virtualus Privatus Tinklas: Užtikrinkite Savo Interneto Ryšio Saugumą ir Apsaugokite Savo Privatumą

Šiame Galutiniame Virtualaus Privataus Tinklo Gide, aptarsime viską, ką reikia žinoti apie VPN, nuo to, kaip jie veikia, iki jų privalumų ir kaip pasirinkti geriausią savo poreikiams.

Šiais skaitmeniniais laikais, kai beveik viską darome internetu, interneto privatumo ir saugumo išlaikymas tampa vis svarbesnis. Vienas efektyviausių būdų tai pasiekti yra naudoti Virtualų Privatų Tinklą (VPN). Skaityti daugiau: Virtualus privatus tinklas

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90