Loading...

Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais

30.90

Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais užtikrina optimalią internetinę apsaugą visuose jūsų įrenginiuose, suteikdama neribotą prieigą ir nepakartojamą saugumą. Pasinėrkite į saugaus ir neriboto naršymo sritį ir aprūpinkite kiekvieną savo įrenginį patikima ir tvirta Avast žinomais kibernetinio saugumo sprendimais.

Patirkite neribotą saugumą su Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais.

Skaitmeninio visur buvimo amžiuje, svarbu saugoti savo internetines veiklas daugiau nei bet kada – su Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais jūs ne tik užtikrinate apsaugą vienam įrenginiui, bet ir dešimčiai. Pasinėrkite į saugaus ir neriboto naršymo sritį ir aprūpinkite kiekvieną savo įrenginį patikima ir tvirta Avast žinomais kibernetinio saugumo sprendimais.

Pagrindinės Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais savybės:

 • Daugiafunkcinė apsauga: Apsaugokite iki dešimties įrenginių tuo pačiu metu, nuo kompiuterių iki išmaniųjų telefonų.

 • Aukštos spartos ryšys: Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais žada minimalų greičio nuostolį.

 • 256 bitų AES šifravimas: Apsaugokite savo internetines veiklas aukščiausio lygio šifravimo standartais.

 • Pasaulinės serverių vietos: Pasirinkite iš 55 vietų 34 šalyse.

 • Pertraukos Jungiklis: Praradus ryšį, VPN automatiškai atjungia jūsų įrenginį nuo interneto.

Kodėl Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais išsiskiria?

 • Visapusė sauga: Dėka apsaugos dešimčiai įrenginių užtikrinkite, kad kiekvienas skaitmeninis jūsų gyvenimo taškas būtų saugus, nuo kompiuterio iki planšetės.

 • Draugiškas transliacijoms: Žiūrėkite savo mėgstamas laidas populiariose platformose, tokiose kaip Netflix ir Hulu, nepriklausomai nuo regioninių apribojimų.

 • Viešojo Wi-Fi saugiklis: Būkite apsaugoti net pažeidžiamuose viešojo Wi-Fi tinkluose, pavertdami galimus saugumo grėsmes nerūpestingomis naršymo sesijomis.

 • Politika be žurnalų: Avast gerbia jūsų privatumą. Su griežta politika be žurnalų būkite tikri, kad jūsų internetinė veikla lieka tik jūsų reikalas.

 • Naudotojui draugiška sąsaja: Sukurta tiek VPN ekspertams, tiek pradedantiesiems, intuityvi sąsaja užtikrina nesudėtingą diegimą ir naudojimą.

Įrenginio suderinamumas su Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais

 • Operacinės sistemos: Windows 7, 8, 10 ar naujesnė, macOS 10.10 ar vėlesnė, Android 5.0 ar aukštesnė, iOS 12.0 ar naujesnė.

 • Atmintis: Minimaliai 1 GB RAM sklandžiam veikimui.

 • Kietasis diskas: Bent 100 MB laisvos vietos diegimui.

 • Interneto ryšys: Stabilus ryšys yra būtinas VPN nuorodos atsisiuntimui, aktyvavimui ir palaikymui.

Nesudėtingas Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais aktyvavimas

Pirkdami Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais, gausite aktyvavimo kodą el. paštu. Kaip pradėti:

 1. Parsisiųskite Avast SecureLine VPN iš Avast oficialios svetainės pasirinktame įrenginyje. https://www.avast.com/
 2. Įdiekite ir atidarykite programą.
 3. Pereikite į ‘Nustatymai’ arba ‘Prenumerata’ programoje.
 4. Įveskite gautą aktyvavimo kodą.
 5. Patvirtinus, jūsų Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais bus aktyvus 2 metus įrenginyje. Kartokite visiems įrenginiams, kuriuos norite apsaugoti.

Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais: Nauja internetinės laisvės ir saugumo apibrėžtis

Pasaulyje, kuris pilnas kibernetinių pavojų ir stebėjimo, Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais atsiranda kaip internetinės saugos ir laisvės švyturys. Ar esate dažnas keliautojas, kino mėgėjas, siekiantis apeiti regioninius apribojimus, ar asmuo, ieškantis papildomo privatumo sluoksnio, šis VPN sprendimas yra tai, ko jums reikia. Su galimybe apsaugoti iki dešimties įrenginių, užtikrinama, kad jūsų skaitmeninė gyvenimo dalis, visais jos aspektais, lieka nepažeista. Pasitikėkite Avast, skaitmeninio saugumo lydere, ir naršykite be rūpesčių.

Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years

Skaitmeninis Skydas: Suprantant Virtualius Privatinius Tinklus (VPT)

Skaitmeninio pasaulio platybėse poreikis apsaugoti savo privatumą ir užtikrinti savo duomenų saugumą yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Vienas iš populiariausių ir efektyviausių sprendimų šiame uždavinyje yra Virtualus Privatus Tinklas arba VPT. Tačiau kas yra VPT ir kodėl jis tapo būtinas daugeliui interneto vartotojų visame pasaulyje?

Virtualus Privatus Tinklas (VPT) yra saugus ryšio metodas, naudojamas siekiant padidinti saugumą ir privatumą tiek privačiuose, tiek viešuose tinkluose, įskaitant internetą ir Wi-Fi židinius. Iš pradžių VPT buvo sukurta siekiant saugiai jungti verslo tinklus per internetą ar leisti vartotojams pasiekti savo verslo tinklus iš namų. Tačiau kaip evoliucionavo skaitmeninė aplinka, taip pat išsivystė VPT naudojimas, išeinant už korporacinių aplinkų ribų į paprastų vartotojų kasdienybę.

Kaip veikia VPT?

Iš esmės VPT peradresuoja jūsų interneto ryšį per privatų serverį, o ne per jūsų interneto paslaugų teikėją (IPT). Šis tiesioginis ryšys užtikrina, kad siunčiami ir gaunami duomenys yra užšifruoti ir apsaugoti nuo galimų klausytojų. Naršydami internete prisijungę prie VPT, jūsų kompiuteris kreipiasi į svetaines per užšifruotą VPT ryšį. VPT tada perduoda užklausą už jus ir gauna atsakymą iš svetainės, siųsdamas jį atgal jums per saugų ryšį.

Vienas iš labiausiai pastebimų šio proceso rezultatų yra tai, kad jūsų IP adresas (unikalus numeris, priskirtas kiekvienam į internetą prijungtam įrenginiui) yra pakeičiamas VPT serverio adresu. Tai reiškia, kad jūsų tikroji vieta ir internetinė veikla yra paslėpta, suteikiant jums tam tikrą anonimiškumą.

Kodėl žmonės naudoja VPT?

 1. Privatumo apsauga: Didėjant rūpesčiui dėl IPT ar reklamų skleidėjų, stebinančių vartotojų veiklą, VPT užtikrina, kad jūsų naršymo įpročiai, asmeniniai duomenys ir jautri informacija išlieka privači.

 2. Apsauga nuo geografinių apribojimų: Kai kuris internetinis turinys yra ribojamas tam tikroms geografinėms sritims. VPT leidžia vartotojams prisijungti prie serverių skirtingose šalyse, panašu, tarsi jie naršytų iš ten, taip atrakinant tokią turinį.

 3. Padidintas saugumas: VPT šifruoja duomenis, darydami juos sunkiai prieinamus įsilaužėliams ir kitoms institucijoms. Tai ypač naudinga naudojant nesaugius viešuosius Wi-Fi tinklus, kurie yra cyber atakų lizdai.

 4. Nuotolinė prieiga: Įmonėms VPT leidžia darbuotojams saugiai pasiekti įmonės vidaus tinklą iš bet kurios pasaulio vietos.

Pasirinkimas tinkamo VPT

Ne visi VPT yra vienodai kurti. Faktoriai, tokie kaip šifravimo lygis, serverių vietos, greitis ir žurnalų politika, gali labai skirtis tarp tiekėjų. Svarbu atlikti tyrimus ir pasirinkti VPT, kuris atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų, kad nėra jokių žurnalų politikos, tai reiškia, kad jie nelaiko jūsų internetinės veiklos įrašų.

Be to, daugelis aukštos kokybės VPT yra mokami, tačiau jie dažnai siūlo greitesnį greitį, daugiau serverių vietų ir geresnį saugumą. Yra nemokamų VPT, tačiau jie gali turėti apribojimų arba būti su reklamomis.

Išvada

Amžiuje, kai saugumo grėsmės tampa vis sudėtingesnės ir plačiau paplitusios, turėti tokį gynybos sluoksnį kaip VPT yra neįkainojama. VPT ne tik veikia kaip skydas, bet ir kaip pasas, leidžiantis jums keliauti skaitmenine aplinka saugiai ir be sienų. Tiems, kurie vertina savo skaitmeninį privatumą ir nori naršyti internete be apribojimų, VPT integravimas į jų internetinę rutiną nėra prabanga – tai būtinybė. Gilinkitės daugiau: Virtualus Privatus Tinklas

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90