Loading...

AVG Driver Updater 1 įrenginys 1 metai

9.80

AVG Driver Updater (1 įrenginys, 1 metai) užtikrina, kad jūsų kompiuteris veiktų sklandžiai, atnaujinant pasenusius arba trūkstamus draiverius, optimizuojant aparatinės įrangos našumą ir sumažinant sistemos sutrikimus bei klaidas.

AVG Driver Updater (1 įrenginys, 1 metai): Kelti savo PC našumą per atnaujintus draiverius.

Pasinirkite AVG Driver Updater pasaulyje, kuris buvo kruopščiai sukurtas pagerinti jūsų kompiuterio veikimą, užtikrinant, kad jūsų draiveriai visada būtų naujausios versijos. Šis specializuotas įrankis užtikrina sklandesnę, be gedimų patirtį, gerokai pagerindamas įrenginio suderinamumą ir greitį.

Pagrindinės AVG Driver Updater funkcijos:

 • Išsamus draiverių skenavimas ir atnaujinimas: lengvai nuskenuokite visą sistemą, nustatykite pasenusius arba trūkstamus draiverius, tada sistemingai juos atnaujinkite geriausiam našumui.

 • Didelė draiverių duomenų bazė: Remiantis didžiuliu daugiau nei 127 000 draiverių duomenų baze, jis žada platų įvairių įrenginių tipų aprėptį, nuo periferinių iki vidinių komponentų.

 • Atsarginė kopija ir atkūrimo funkcija: Prieš atliekant bet kokius pakeitimus, AVG Driver Updater automatiškai sukuria dabartinių draiverių atsarginę kopiją, užtikrindamas, kad galite grąžinti bet kokius pakeitimus, jei reikia.

Kodėl AVG Driver Updater išsiskiria?

 • Našumo didinimas: Patirkite pastebimą našumo didinimą su atnaujintais draiveriais, užtikrinančiais greitesnį atsakymo laiką ir sistemos stabilumą.

 • Minimizuoti sistemos klaidas: Reikšmingai sumažinkite sistemos gedimus ir klaidas, dažnai sukeltas nesuderinamais ar pasenusiais draiveriais.

 • Optimizuota įrenginio funkcionalumas: Užtikrinkite, kad visi prijungti įrenginiai, nuo spausdintuvų iki grafikos kortų, veiktų maksimaliu našumu, užtikrinant sklandų darbą.

 • Saugumas pirmiausia: Su automatinės atsarginės kopijos funkcija būkite ramūs, kad visada esate vienu žingsniu nuo pradinės nustatymų atkūrimo.

Norėdami gauti geriausią iš AVG Driver Updater, įsitikinkite:

 • Operacinė Sistema: Suderinama su Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ar XP (Palaikomos tiek 32 bitų, tiek 64 bitų versijos).

 • Laisva Disko Vieta: Bent 50 MB reikalinga sklandiam veikimui.

 • Atmintis (RAM): Minimaliai 512 MB neužstojamam funkcionavimui.

 • Interneto Ryšys: Stabilus interneto ryšys būtinas norint atsisiųsti naujausius draiverių atnaujinimus.

Beproblemiškas Aktyvacijos Procesas:

Baigus jūsų pirkimą, el. paštu gausite licencijos raktą.

 1. Paprastai atsisiųskite ir įdiegite AVG Driver Updater. https://www.avg.com
 2. Kai programa paleista, eikite į „Aktyvacija” skyrių.
 3. Įveskite pateiktą licencijos raktą, paspauskite „Aktyvuoti“, ir viskas paruošta, kad galėtumėte naudotis visomis galingomis šios programinės įrangos savybėmis.

AVG Driver Updater (1 Įrenginys, 1 Metai) – Jūsų Galutinis Draiverių Valdymo Sprendimas:

Ieškote kompromisų neturinčios, aukščiausios kokybės kompiuterio patirties? AVG Driver Updater ne tik pažada, bet ir teikia, užtikrindamas, kad visi jūsų draiveriai nuolatos būtų atnaujinti, sumažinant sistemos sutrikimus ir didinant našumą. Turint vartotojui draugišką sąsają ir išsamią funkcionalumą, investuojant į AVG Driver Updater investuojate į sklandų, galingą kompiuterio naudojimą. Jūsų kompiuteris nusipelno tik geriausio; jis nusipelno AVG Driver Updater.

KOMPIUTERIų DRAIVERIAI: NEPAŽĮSTAMIEJI APARATINĖS ĮRANGOS FUNKCIONALUMO HEROJAI

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje beveik visi mūsų gyvenimo aspektai yra palengvinti kompiuteriais. Nuo paprastų namų PC iki pažangiausių supirkompiuterių, šie įrenginiai įsitvirtino mūsų kasdienybėje. Tačiau, nors daugelis žmonių yra susipažinę su programinėmis ir operacinėmis sistemomis, yra viena kompiuterio dalis, kuri dažnai lieka nepastebėta: draiveriai.

Kas yra Draiveriai?

Paprastai tariant, draiveriai yra specializuotos programos, leidžiančios jūsų kompiuterio operacinei sistemai bendrauti su aparatinės įrangos komponentais. Galima sakyti, kad draiveriai yra tarpininkai; jie verčia bendruosius operacinės sistemos nurodymus į komandas, kurias konkretus aparatinės įrangos komponentai gali suprasti. Ar tai būtų spausdintuvas, grafikos kortelė, USB įrenginys ar net motininė plokštė, draiveriai užtikrina, kad šie komponentai tinkamai veiktų su jūsų kompiuterio sistema.

Draiverių svarba Kompiuterio Sistemoje

 1. Sklandi integracija: Su tinkamu draiveriu, aparatinės įrangos dalis tampa neatsiejama sistemos dalimi. Tai užtikrina, kad kai naujas įrenginys prijungiamas prie kompiuterio, sistema gali jį atpažinti ir veikti be problemų.

 2. Optimalus našumas: Aparatūros gamintojai dažnai atnaujina draiverius, siekdami išspręsti problemas, optimizuoti našumą ir pridėti naujas funkcijas. Atnaujinti draiveriai užtikrina, kad prijungtas įrenginys veikia maksimaliu našumu, suteikdami vartotojams geriausią patirtį.

 3. Saugumas: Pasenę ar pažeisti draiveriai gali kelti saugumo grėsmes. Atnaujinti draiveriai dažnai apima taisymus, kurie pašalina pažeidžiamumus, dėl kurių sistemos mažiau pažeidžiamos atakoms.

Draiverių evoliucija

Per metus draiveriai labai pasikeitė. Ankstyvieji kompiuteriai reikalavo, kad vartotojai rankiniu būdu įdiegtų draiverius iš lankstinių diskų ar CD. Šiandien dauguma šiuolaikinių operacinių sistemų gali aptikti ir automatiškai įdiegti draiverius aptikus naują aparatinę įrangą, dėka iš anksto įkeltų draiverių bibliotekų ir internetinių atnaujinimų.

Be to, draiverių architektūra pasikeitė, kad atitiktų šiuolaikinės aparatinės įrangos poreikius. Su technologijų, pavyzdžiui, DirectX žaidimams ar CUDA GPU pagrįstam lygiagrečiam skaičiavimui, atsiradimu, draiveriai tapo sudėtingesni, užtikrinant maksimalią efektyvumą ir našumą.

Dažnos problemos, susijusios su draiveriais

Nepaisant jų svarbos, draiveriai kartais gali būti kompiuterių problemų šaltinis:

 1. Nesuderinamumas: Neteisingos draiverio versijos įdiegimas gali sukelti sistemos nesuderinamumą. Tai gali pasireikšti sistemos gedimais, sumažėjusiu našumu ar aparatinės įrangos gedimu.

 2. Korupcija: Laikui bėgant, draiverių failai gali būti pažeisti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip kenkėjiškų programų užkrėtimas ar disko klaidos. Pažeistas draiveris gali sukelti neprognozuojamą sistemos elgesį.

 3. Pasenę draiveriai: Kaip jau minėta, gamintojai dažnai atnaujina draiverius. Naudojant pasenusias versijas, vartotojas gali prarasti galimybę naudotis patobulintomis funkcijomis ir optimaliu našumu.

Draiverių valdymas ir atnaujinimas

Atsižvelgiant į galimas draiverių problemas, būtina juos tvarkyti ir atnaujinti periodiškai. Kaip tai padaryti:

 1. Rankiniai atnaujinimai: Techniškai susipažinusiems vartotojams rankiniai atnaujinimai reiškia apsilankymą aparatinės įrangos gamintojo svetainėje, tinkamo ir naujausio draiverio paiešką bei jo įdiegimą.

 2. Operacinės sistemos įrankiai: Šiuolaikinės operacinės sistemos dažnai informuoja vartotojus apie galimus draiverių atnaujinimus. Kartais jos gali ir pašalinti draiverių problemas.

 3. Draiverių atnaujinimo programinė įranga: Yra keletas trečiųjų šalių programų, kurios gali nuskaityti visą sistemą, patikrinti, ar nėra pasenusių ar trūkstamų draiverių, ir atnaujinti juos automatiškai. Šios priemonės ypač naudingos mažiau techniškai susipažinusiems vartotojams ar tiems, kurie ieško nesudėtingos patirties.

Išvada

Kompiuterio sistemos orkestre, jei aparatinės įrangos komponentai yra muzikantai, o operacinė sistema yra dirigentas, tada draiveriai yra natos, nurodančios kiekvieną toną ir užtikrinančios harmoniją. Jie gali veikti fone, nepastebimi vartotojo, tačiau jų vaidmuo yra labai svarbus. Pripažįstant jų svarbą ir užtikrinant, kad jie visada būtų atnaujinti, žengiamas žingsnis link stabilesnės ir efektyvesnės kompiuterio patirties. Skaitykite daugiau: Kaip atnaujinti draiverius

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90