Loading...

AVG Internet Security 1-įrenginys 1-metai Windows

9.90

Pakeiskite savo skaitmeninio gyvenimo apsaugą su AVG Internet Security 1-įrenginiui. Specialiai sukurtas Windows sistemai, šis išsamus sprendimas apsaugo nuo visų internetinių grėsmių, užtikrindamas saugų naršymą visus metus.

AVG Internet Security 1-įrenginys 1-metai Windows

Šiandieniniam tarpusavyje susijusiame pasaulyje internetinės grėsmės nuolat kinta – su AVG Internet Security 1-įrenginiui pritaikytu Windows sistemai, gaukite nepakartojamą apsaugą nuo virusų, kenkėjiškų programų ir kibernetinių grėsmių. Ši programa užtikrina, kad visus metus jūsų įrenginys būtų atsparus šioms skaitmeninėms erzintiems.

AVG Internet Security 1-įrenginys: Tvirta apsauga pagal jūsų poreikius

 • Išsami Kenkėjiškos programos gynyba: AVG pažangus skanavimo variklis realiu laiku nustato, blokuoja ir pašalina virusus, šnipinėjimo programas ir kitas kenkėjiškas programas.
 • Ransomware apsauga: Apsaugokite savo svarbius failus nuo šifravimo ir grobimo.
 • Pagerintas ugniasienė: Stebėkite ir valdykite, kas patenka į jūsų kompiuterį, ir iš jo, užtikrindami, kad nebus neleidžiamos prieigos.
 • El. pašto ir nuorodų skaneris: Tikrinkite kiekvieną nuorodą ir el. pašto priedą dėl galimos grėsmės, užtikrindami komunikacijas be kenkėjiškų programų.
 • Mokėjimų apsauga: Pagerintos saugumo priemonės internetinėms pirkimams ir bankininkystei, apsaugančios jūsų finansinę informaciją.

AVG Internet Security 1-įrenginys: Saugumas, našumas ir ramybės jausmas

 • Optimizuotas našumas: Kol AVG Internet Security 1-įrenginys saugo jūsų įrenginį, jis užtikrina, kad jo veikimas nesulėtės.
 • Dažni atnaujinimai: Reguliariai atnaujinkite, likdami žingsniu prieš naujas grėsmes.
 • Vartotojui draugiška sąsaja: Lengva navigacija ir supaprastintos nuostatos nesudėtingai vartotojo patirčiai.
 • 24/7 klientų palaikymas: Bet kuriuo metu turėdami klausimą ar reikėdami pagalbos, AVG komanda yra pasirengusi padėti.
 • Prieinama sauga: Kokybės apsauga neperšokstant banko.

AVG Internet Security 1-įrenginys: Optimalios darbo specifikacijos

 • Operacinė sistema: Windows 7, 8, 8.1, 10 ar naujesnė (rekomenduojama 64 bitų, palaikoma 32 bitų).
 • Procesorius: 1,5 GHz ar greitesnis.
 • Atmintis: 1 GB RAM (rekomenduojama 2 GB geresniam veikimui).
 • Kietasis diskas: Bent 2 GB laisvos vietos.
 • Interneto ryšys atnaujinimams ir aktyvacijai.

AVG Internet Security 1-įrenginys: Paprasta ir greita

Pirkdami AVG Internet Security 1-įrenginį Windows sistemai, gausite unikalų aktyvacijos kodą. Įdiekite AVG Internet Security iš https://www.avg.com, įveskite kodą ir viskas paruošta. Programa jums padės su konfigūracija, užtikrindama, kad jūsų įrenginys bus apsaugotas per trumpą laiką.

AVG Internet Security 1-įrenginys Windows sistemai: Būtina kiekvienam skaitmeniniam gyventojui

Amžiuje, kai mūsų gyvenimai sukasi aplink skaitmeninę sritį, mūsų įrenginių saugumo užtikrinimas yra labai svarbus. AVG Internet Security 1-įrenginys siūlo ne tik apsaugą, bet ir ramybės jausmą. Su vartotojui draugiška sąsaja, galingomis funkcijomis ir ekonomiška kaina, tai yra galutinis saugumo sprendimas jūsų Windows įrenginiui visiems metams. Kodėl rizikuoti, kai turite AVG saugumo sargą? Atnaujinkite savo kibernetinį saugumą šiandien.

AVG Internet Security 1-device 1-year for Windows

Interneto saugumas: skaitmeninės eros pagrindinė gynyba

Šiandienos skaitmeninėje eroje, kai mūsų gyvenimai glaudžiai susipynę su Pasauliniu tinklu, terminas „Interneto saugumas“ įgauna didžiausią reikšmę. Nors internetas siūlo begalines galimybes, nuo socialinių tinklų iki internetinės bankininkystės, jis taip pat veikia vartotojus daugybe grėsmių. Šios grėsmės siekia nuo duomenų pažeidimų iki tapatybės vagystės ir kibernetinio priekabiavimo. Todėl suprasti ir įvertinti Interneto saugumo svarbą tampa būtina kiekvienam vartotojui, nepriklausomai nuo jų skaitmeninio raštingumo.

Suprantant interneto saugumą

Pagrindu, interneto saugumas yra kompiuterio saugumo šaka, tiesiogiai susijusi su internetu. Tai apima priemones ir protokolus, kurie buvo sukurti siekiant apsaugoti duomenis ir sistemas nuo neautorizuoto prieigos, piktnaudžiavimo, nesandarumo, sunaikinimo ar netinkamo atskleidimo. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie savo el. pašto, banko sąskaitos ar socialinio tinklo profilio, veikia tvirtų saugumo priemonių rinkinys, užtikrinantis, kad jūsų duomenys lieka saugūs.

Grėsmės kibernetinėje erdvėje

Interneto didelis mastas ir jo suteikiama anonimiškumas lėmė kibernetinių grėsmių didėjimą. Dažniausiai pasitaikančios grėsmės yra:

 • Virusai ir kenkėjiškos programos: kenkėjiška programinė įranga, skirta pažeisti, trukdyti ar gauti neautorizuotą prieigą prie kompiuterių sistemų.

 • „Phishing“: sukčiavimo bandymai gauti slaptą informaciją, tokia kaip vartotojo vardai, slaptažodžiai ir kreditinės kortelės duomenys, apsimetant patikimu šaltiniu.

 • Ransomware: kenkėjiškos programos tipas, kuris grasina skelbti aukos duomenis ar nuolat blokuoti prieigą prie jų, jei nebus sumokėtas išpirka.

 • Tapatybės vagystė: sukčiavimas įgyjant ir naudojantis kieno nors asmenine informacija, dažniausiai finansinės naudos tikslais.

 • DDoS atakos: perkraunant tinklą ar paslaugą srautu, dėl ko ji nustoja veikti.

 • Šnipinėjimo programos: programinė įranga, kuri šnipinėja vartotojo veiklą be jo žinios.

Būtinybė turėti tvirtą interneto saugumą

Pasekmės dėl pažeisto Interneto saugumo gali būti gilios. Asmenims tai gali reikšti jautrios informacijos praradimą, finansinius nuostolius ar tapatybės vagystę. Įmonėms rizika yra dar didesnė, galimi finansiniai nuostoliai, prarastas klientų pasitikėjimas, teisinės pasekmės ir pakenkta reputacija.

Be to, nuolat kintant kibernetinių grėsmių kraštovaizdžiui, kibernetiniai nusikaltėliai nuolat kuria naujas, sudėtingesnes atakų metodus. Todėl priemonės ir strategijos kovoti su šiomis grėsmėmis turi būti lygiai taip pažangios ir aktyvios.

Veiksmingos priemonės užtikrinant interneto saugumą

Nors jokia sistema negali būti visiškai nepažeidžiama, šios priemonės gali smarkiai sumažinti kibernetinių grėsmių riziką:

 • Reguliarios atnaujinimai: užtikrinti, kad visi programiniai įrankiai, ypač operacinė sistema ir naršyklės, būtų naujausios versijos. Kūrėjai dažnai išleidžia saugumo taisas kovoti su žinomomis grėsmėmis.

 • Užkardos: veikia kaip barjerai tarp pasitikimo verto vidaus tinklo ir nepatikimo išorinio tinklo, pvz., interneto.

 • Antivirusinės ir prieš kenkėjiškas programos priemonės: teikia realaus laiko apsaugą nuo kenkėjiškų programų ir siūlo įrankius joms aptikti ir pašalinti.

 • Virtualūs privačių tinklų (VPN): šifruoja interneto srautą, sunkinant hackeriams duomenų perėmimą.

 • Slaptažodžių valdymas: naudokite stiprius, unikalius slaptažodžius skirtingoms paskyroms. Slaptažodžių valdyklės gali padėti saugoti ir generuoti stiprius slaptažodžius.

 • Dviejų faktorių autentifikacija: siūlo papildomą saugumo sluoksnį, reikalaujant ne tik slaptažodžio, bet ir to, ką vartotojas turi (pvz., tekstine žinute ar programėlės pranešimu).

Išvada

Tęsdami skaitmeninės eros priėmimą, interneto saugumo svarbos negalima pernelyg pabrėžti. Kiekvienas spustelėjimas, kiekvienas atsisiuntimas, kiekviena internetinė operacija reikalauja tvirtų apsaugos mechanizmų. Būdami proaktyvūs, informuodamiesi apie naujausias grėsmes ir taikydami išsamius saugumo sprendimus, ne tik apsaugosime savo duomenis, bet ir užtikrinsime saugų ir efektyvų skaitmeninį patyrimą. Skaitykite daugiau: Antivirusinė programinė įranga

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90