Loading...

AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai

21.80

AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai siūlo išsamią internetinę apsaugą, užšifruodamas jūsų interneto ryšį ir maskuodamas jūsų IP adresą. Patirkite saugų, anoniminį naršymą ir be problemų atrakinkite geografiškai apribotą turinį.

AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai: Optimalus internetinis privatumas ir apsauga

Eroje, kai skaitmeninis privatumas ir saugumas yra labai svarbūs, AVG siūlo savo garsią sprendimą, AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai. Specialiai sukurtas dešimčiai įrenginių, šis galingas įrankis užtikrina, kad jūsų internetinė veikla būtų konfidenciali ir apsaugota nuo smalsių akių. Pasinėrkite į skaitmeninį pasaulį su optimalios apsaugos ir ramybės garantija.

Svarbiausios AVG Secure VPN 10-įrenginių savybės

 • Pilnas šifravimas: AVG Secure VPN 10-įrenginiai užtikrina, kad visi duomenys, keliaujantys tarp jūsų įrenginių ir tinklo, yra užšifruoti naudojant banko klasės šifravimo metodus.

 • Pasaulinės serverių vietos: turėdamas serverių keliuose šalyse, galite paslėpti savo tikrąją vietą ir lengvai gauti prieigą prie geografiškai riboto turinio.

 • Vieno paspaudimo ryšys: prisijunkite prie VPN vienu paspaudimu, tai patogu ir efektyvu.

 • Automatinis prisijungimas: jei ryšys nutrūksta, VPN automatiškai prisijungia, užtikrinant nuoseklią apsaugą.

 • Politika be žurnalų: AVG Secure VPN gerbia jūsų privatumą ir nesaugo jūsų internetinės veiklos duomenų.

Kodėl pasirinkti AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai?

 • Pagerintas privatumas: jūsų internetiniai veiksmai lieka anoniminiai, apsaugantys jus nuo sekėjų ir kibernetinių nusikaltėlių.

 • Laisvė internete: turėkite prieigą prie turinio be regioninių apribojimų, tai puiku streaminimui ar vietiniam turiniui peržiūrėti.

 • Viešojo Wi-Fi saugumas: naudokites viešaisiais Wi-Fi tinklais be rūpesčių, žinodami, kad AVG Secure VPN jus apsaugo nuo galimų grasinimų.

 • Be vargo naudojimas: su intuityviu dizainu, net ir tiems, kurie pirmą kartą naudojasi VPN, lengva naudotis jo funkcijomis.

 • Patikimas prekės ženklas: AVG ilgai įsitvirtinusi skaitmeninės saugos pramonėje, garantuojant patikimumą ir veikimą.

Užtikrinant suderinamumą: Sistemos reikalavimai AVG Secure VPN 10-įrenginiai

 • Operacinė sistema: Windows 7, 8, 10 ir aukštesnė, macOS 10.10 arba aukštesnė, Android 5.0 arba aukštesnė, iOS 10.3 arba aukštesnė.

 • Atmintis: bent 1 GB RAM.

 • Kietasis diskas: bent 150 MB laisvos vietos.

 • Interneto ryšys: reikia stabilaus ryšio VPN programai atsisiųsti, aktyvuoti ir palaikyti.

Kaip pradėti: AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai aktyvavimas

Po AVG Secure VPN 10-įrenginių įsigijimo gausite aktyvacijos kodą el. paštu. Norėdami aktyvuoti:

 1. Apsilankykite oficialioje AVG svetainėje kiekviename įrenginyje. https://www.avg.com/
 2. Atsisiųskite atitinkamą AVG Secure VPN versiją jūsų operacinei sistemai.
 3. Įdiekite programinę įrangą.
 4. Aktyvuokite ją naudodami gautą aktyvacijos kodą arba duomenis po pirkimo.
 5. Sėkmingai patvirtinus, jūsų AVG Secure VPN 10-įrenginiai bus aktyvuoti 1 metams pasirinktuose įrenginiuose.

AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai: Jūsų bilietas į saugų ir neribotą naršymą

Šiandieninėje skaitmeninėje amžiuje rekomenduojama imtis proaktyvių priemonių online privatumui ir saugumui užtikrinti; tai būtina. AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai siūlo išsamų sprendimą internetinėms grėsmėms, suteikdama laisvę tyrinėti skaitmeninį pasaulį be sienų. Su vartotojui draugišku dizainu ir AVG, kaip patikimo prekės ženklo, garantija, vartotojai gali drąsiai naršyti internete, žinodami, kad jie yra saugiose rankose. Apsaugokite savo skaitmeninį pasaulį šiandien su AVG Secure VPN 10-įrenginiai 1-metai.

AVG Secure VPN 10-devices 1-year

Skaitmeninis Skydas: Suprantant Virtualius Privatinius Tinklus (VPT)

Skaitmeninio pasaulio platybėse poreikis apsaugoti savo privatumą ir užtikrinti savo duomenų saugumą yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Vienas iš populiariausių ir efektyviausių sprendimų šiame uždavinyje yra Virtualus Privatus Tinklas arba VPT. Tačiau kas yra VPT ir kodėl jis tapo būtinas daugeliui interneto vartotojų visame pasaulyje?

Virtualus Privatus Tinklas (VPT) yra saugus ryšio metodas, naudojamas siekiant padidinti saugumą ir privatumą tiek privačiuose, tiek viešuose tinkluose, įskaitant internetą ir Wi-Fi židinius. Iš pradžių VPT buvo sukurta siekiant saugiai jungti verslo tinklus per internetą ar leisti vartotojams pasiekti savo verslo tinklus iš namų. Tačiau kaip evoliucionavo skaitmeninė aplinka, taip pat išsivystė VPT naudojimas, išeinant už korporacinių aplinkų ribų į paprastų vartotojų kasdienybę.

Kaip veikia VPT?

Iš esmės VPT peradresuoja jūsų interneto ryšį per privatų serverį, o ne per jūsų interneto paslaugų teikėją (IPT). Šis tiesioginis ryšys užtikrina, kad siunčiami ir gaunami duomenys yra užšifruoti ir apsaugoti nuo galimų klausytojų. Naršydami internete prisijungę prie VPT, jūsų kompiuteris kreipiasi į svetaines per užšifruotą VPT ryšį. VPT tada perduoda užklausą už jus ir gauna atsakymą iš svetainės, siųsdamas jį atgal jums per saugų ryšį.

Vienas iš labiausiai pastebimų šio proceso rezultatų yra tai, kad jūsų IP adresas (unikalus numeris, priskirtas kiekvienam į internetą prijungtam įrenginiui) yra pakeičiamas VPT serverio adresu. Tai reiškia, kad jūsų tikroji vieta ir internetinė veikla yra paslėpta, suteikiant jums tam tikrą anonimiškumą.

Kodėl žmonės naudoja VPT?

 1. Privatumo apsauga: Didėjant rūpesčiui dėl IPT ar reklamų skleidėjų, stebinančių vartotojų veiklą, VPT užtikrina, kad jūsų naršymo įpročiai, asmeniniai duomenys ir jautri informacija išlieka privači.

 2. Apsauga nuo geografinių apribojimų: Kai kuris internetinis turinys yra ribojamas tam tikroms geografinėms sritims. VPT leidžia vartotojams prisijungti prie serverių skirtingose šalyse, panašu, tarsi jie naršytų iš ten, taip atrakinant tokią turinį.

 3. Padidintas saugumas: VPT šifruoja duomenis, darydami juos sunkiai prieinamus įsilaužėliams ir kitoms institucijoms. Tai ypač naudinga naudojant nesaugius viešuosius Wi-Fi tinklus, kurie yra cyber atakų lizdai.

 4. Nuotolinė prieiga: Įmonėms VPT leidžia darbuotojams saugiai pasiekti įmonės vidaus tinklą iš bet kurios pasaulio vietos.

Pasirinkimas tinkamo VPT

Ne visi VPT yra vienodai kurti. Faktoriai, tokie kaip šifravimo lygis, serverių vietos, greitis ir žurnalų politika, gali labai skirtis tarp tiekėjų. Svarbu atlikti tyrimus ir pasirinkti VPT, kuris atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų, kad nėra jokių žurnalų politikos, tai reiškia, kad jie nelaiko jūsų internetinės veiklos įrašų.

Be to, daugelis aukštos kokybės VPT yra mokami, tačiau jie dažnai siūlo greitesnį greitį, daugiau serverių vietų ir geresnį saugumą. Yra nemokamų VPT, tačiau jie gali turėti apribojimų arba būti su reklamomis.

Išvada

Amžiuje, kai saugumo grėsmės tampa vis sudėtingesnės ir plačiau paplitusios, turėti tokį gynybos sluoksnį kaip VPT yra neįkainojama. VPT ne tik veikia kaip skydas, bet ir kaip pasas, leidžiantis jums keliauti skaitmenine aplinka saugiai ir be sienų. Tiems, kurie vertina savo skaitmeninį privatumą ir nori naršyti internete be apribojimų, VPT integravimas į jų internetinę rutiną nėra prabanga – tai būtinybė. Skaityti daugiau: Virtualus Privatus Tinklas

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90