Loading...

AVG TuneUp 1-įrenginiui 1-metai Windows

9.80

AVG TuneUp 1-įrenginiui 1-metai Windows revoliucionizuoja jūsų PC veikimą, pakeisdama jį iš letaus į sparčią, užtikrindamas optimalų efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

AVG TuneUp 1-įrenginiui 1-metai Windows: Išlaisvinkite Visą Savo PC Potencialą

Besikeičiant kompiuterių kraštovaizdžiui, tampa gyvybiškai svarbu užtikrinti jūsų įrenginio nepertraukiamą veikimą ir ilgaamžiškumą – su AVG TuneUp 1-įrenginiu 1-metai Windows, stebėkite savo kompiuterio našumo metamorfozę. Šis sprendimas pritaikytas, kad įkvėptų naują gyvybę jūsų PC, garantuojant optimalų veikimą dieną iš dienos.

Dinamiškos AVG TuneUp 1-įrenginio Windows Savybės

 • Automatinė Priežiūra: Nuolat sureguliuoja jūsų PC, išvalo nereikalingus failus, optimizuoja procesus ir atnaujina programinę įrangą be jokio rankinio kišimosi.

 • Miego Režimo Technologija: Identifikuoja ir sustabdo išteklius naudojančias programas, užtikrindama greitesnį greitį ir mažiau užlaikymo.

 • Disko ir Naršyklės Valikliai: Išvalo podėlį, slapukus ir likučių failus iš daugiau nei 30+ programų, atlaisvindama brangią atminties vietą.

 • Programinės Įrangos Atnaujinimas: Išlieka pirmaujantis automatiškai atnaujindamas jūsų esmines programas, taisant galimas pažeidžiamybes.

 • Pradinio Įkrovimo Optimizatorius: Mažina paleidimo laiką, valdydamas pradinio įkrovimo programas, užtikrindamas, kad paleistų tik būtinas programas.

Nepakartojamos AVG TuneUp 1-įrenginio Windows Privalumai

 • Padidėjęs Greitis: Patirkite, kaip jūsų PC veikia greičiau, efektyviau atlikdamas užduotis ir mažindamas sulėtėjimus.

 • Pailgintas Gyvavimo Laikotarpis: Mažindami nereikalingus failus ir optimizuodami operacijas, užtikrinkite savo kietajam diskui ilgesnį ir sveikesnį gyvavimą.

 • Aukščiausias Našumas: Su automatiniais atnaujinimais ir reguliaria priežiūra, jūsų PC veikia nuosekliai geriausiu savo lygiu.

 • Sutaupykite Laiką: Nebereikia rankinio valymo. AVG TuneUp rūpinasi reguliaria priežiūra, leisdama jums sutelkti dėmesį į savo užduotis.

 • Vartotojui Draugiška Sąsaja: Intuityvus dizainas užtikrina, kad vartotojai, nepriklausomai nuo jų techninio meistriškumo, gali naršyti ir gauti naudos iš jo funkcijų.

Techniniai AVG TuneUp 1-įrenginio Windows Reikalavimai

 • Operacinė sistema: Windows 7, 8, 10 ar naujesnė, Vista/XP (SP3 ar vėlesnė).

 • Procesorius: Mažiausiai 1 GHz ar greitesnis.

 • Atmintis: Bent 512 MB RAM Windows XP ir 1024 MB RAM Windows Vista ir aukščiau.

 • Atmintis: Mažiausiai 150 MB laisvos disko vietos.

 • Internetas: Stabili ryšio reikia įdiegimui, aktyvacijai ir programinės įrangos atnaujinimams.

Aktyvuodami Jūsų AVG TuneUp 1-įrenginį Windows

Pirkdami, jums bus suteiktas aktyvacijos kodas:

 1. Atsisiųskite AVG TuneUp Windows iš AVG oficialios svetainės. https://www.avg.com
 2. Paleiskite įdiegimo failą ir sekite ekrane rodomais nurodymais.
 3. Įdiegę atidarykite AVG TuneUp ir eikite į „Prenumeratos” ar „Aktyvacijos” skiltį.
 4. Įveskite suteiktą aktyvacijos kodą.
 5. Po patvirtinimo programinė įranga bus aktyvuota ir pasirengusi optimizuoti jūsų PC.

AVG TuneUp 1-įrenginiui 1-metai Windows: Jūsų Būtinas PC Palydovas

Šiandieninėje reikliame skaitmeninėje erdvėje kompiuterio efektyvumas nustato produktyvumą. AVG TuneUp 1 prietaisas Windows tampa neatsiejamu sąjungininku, paverčiant lėtus PC į efektyvias mašinas. Ne tik ištaisydamas problemas, jis užtikrina nuolatinį aukščiausią našumą, pridėdamas metų jūsų įrenginio gyvenimui. Tai ne tik optimizavimo įrankis; tai AVG įsipareigojimas padaryti kiekvieną jūsų skaičiavimo sesiją be problemų ir efektyvią. Priimkite optimalaus PC veikimo ateitį su AVG TuneUp.

AVG TuneUp 1-device 1-year for Windows

Įkvėpdami naują gyvybę jūsų PC: Kompiuterio našumo programinės įrangos vaidmuo

Šiandieninėje skaitmeniškai orientuotoje epochoje mūsų priklausomybė nuo kompiuterių yra svarbiausia. Tačiau laikui bėgant kiekvienas PC linkęs patirti našumo sumažėjimą, dažnai tai veda prie sumažėjusio efektyvumo ir vartotojų nepasitenkinimo. Kompiuterio našumo programinė įranga iškyla kaip riteris šviesiame šarvų, skirta didinti sistemos greitį, didinti atsako greitį ir pratęsti mašinos gyvenimą, užtikrinant, kad vartotojai išgauna kuo daugiau iš savo įrenginių.

Pagrindinės aukščiausios klasės kompiuterio našumo programinės įrangos funkcijos

 • Sistemos Valymas: Šie įrankiai veiksmingai identifikuoja ir pašalina nereikalingus failus, likučius ir pasenusius talpyklos duomenis, kurie užteršia sistemą, atlaisvindami svarbią saugyklą.

 • Optimizacija: Supaprastindami paleidimo procesus, valdydami RAM naudojimą ir gerindami programų atsakymo laikus, jie užtikrina greitesnį, efektyvesnį kompiuterį.

 • Automatinis Programinės Įrangos Atnaujinimas: Nuolat atnaujina įdiegtą programinę įrangą, taip pašalindami pažeidžiamumus ir gaudami naudos iš naujausių funkcijų.

 • Disko Defragmentacija: Perrikiuodami fragmentuotus duomenis, šie įrankiai gerina disko veikimą ir pagreitina duomenų prieigą.

 • Foninių Procesų Valdymas: Efektyviai valdo programas, veikiančias fone, skiria išteklius esminėms užduotims ir mažina nereikalingą CPU naudojimą.

Optimalus Veikimas Jūsų Pirtų Gale

Kompiuterio našumo programinė įranga nėra tik įrankis; tai investicija į didesnę produktyvumą, saugumą ir jūsų įrenginio ilgaamžiškumą. Aktyviai sprendžiant problemas ir užtikrinant reguliarų priežiūrą, šios programinės įrangos sprendimai žada be problemų kompiuterio naudojimo patirtį. Taigi, pasaulyje, kuriame laikas yra esminis, neleiskite, kad lėtas PC jus laikytų atgal. Investuokite į kokybišką našumo įrankį ir atrakinkite savo kompiuterio tikrąjį potencialą. Daugiau sužinokite: Antivirusinė programinė įranga

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90