Loading...

AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai

15.80

AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai revoliucijuoja jūsų PC našumą, paverčia jį iš letargiško į žaibiškai greitą, užtikrina optimalų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Patirkite tobulos optimizacijos ateitį šiandien!

AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai PC, Mac ir Android: Visuotinis našumo gerinimas visuose jūsų įrenginiuose.

Praėjo tie laikai, kai turėjote kovoti su letargišku jūsų PC, Mac ar Android įrenginio veikimu – AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai siūlo bendrą sprendimą, skirtą didinti našumą, padidinti saugojimo vietą ir pagerinti bendrą vartotojo patirtį visuose jūsų 10 įrenginiuose. Kiekvienas aspektas, nuo programinės įrangos atnaujinimų iki netvarkos šalinimo, yra užtikrintas, garantuojant sklandų ir greitą veikimą kiekvienoje platformoje.

Aukščiausio lygio AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai funkcijos

 • Kryžminių platformų našumas: Sukurta optimizuoti PC, Mac ir Android, užtikrinant vienodą patirtį visuose įrenginiuose.

 • Automatinė priežiūra: Reguliariai automatiškai valo ir atnaujina, pašalindama nereikalingus failus, optimizuodama nustatymus ir užtikrindama, kad programinė įranga būtų naujausia.

 • Miego režimo technologija: Ši protinga funkcija mažina išteklių sąnaudas foninėms programėlėms, suteikdama jums greitesnį įrenginį kiekvieną kartą.

 • Disko, naršyklės ir programėlių valikliai: Nuo PC iki Android, kiekvienas saugojimas yra giliai valomas, atlaisvinant brangią vietą, užimtą likučių, talpyklos ir paslėptų šiukšlių.

 • Programinės įrangos ir programėlių atnaujinimas: Vieno paspaudimo sprendimas, užtikrinantis, kad visos jūsų programos, ar tai būtų PC, Mac ar Android, būtų jų naujausiose versijose, mažinant pažeidžiamumą.

Kodėl AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai PC, Mac ir Android yra būtinas?

 • Vienas sprendimas, keli platformai: Atskirų įrankių kiekvienam įrenginiui ieškoti nereikės; šis paketas užtikrina optimalų veikimą visur.

 • Atminties atkūrimas: Efektyviai valant paslėptas šiukšles ir laikinus failus, jūs atkuriate reikšmingą atminties vietą visuose įrenginiuose.

 • Nuoseklus greitis: Patirkite akivaizdų greičio padidėjimą, nepriklausomai nuo naudojamo įrenginio.

 • Vartotojui draugiška sąsaja: Supaprastintas ir intuityvus dizainas užtikrina, kad net mažiausiai techniškai išprusęs asmuo gali optimizuoti savo įrenginius be painiavos.

 • Saugumo stiprinimas: Atnaujintos programos reiškia mažiau pažeidžiamumų, todėl jūsų duomenų saugumas yra pagerintas.

AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai suderinamumo gidas

 • PC: Windows 7, 8, 10 ar naujesnės (arba 32 bitų, arba 64 bitų versijos).

 • Mac: macOS 10.10 (Yosemite) ar naujesnė.

 • Android: Android 4.1 (Jelly Bean) ar aukštesnė.

 • Atmintis: Mažiausiai 512 MB RAM PC, 2 GB RAM Mac ir kintamas Android priklausomai nuo įrenginio.

 • Atmintis: Bent 150 MB laisvos disko vietos PC ir Mac. Android reikalavimai priklauso nuo įrenginio. Android reikalavimai priklauso nuo įrenginio.

 • Internetas: Reikalingas pradiniam nustatymui, atnaujinimams ir aktyvacijai.

AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai aktyvavimas paprastas

Kai įsigysite AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai, bus pateiktas aktyvavimo raktas:

 1. Atsisiųskite tinkamą AVG TuneUp įdiegimo paketą jūsų įrenginiui iš oficialios AVG svetainės. https://www.avg.com
 2. Paleiskite įdiegimą ir sekite ekrane rodomais nurodymais.
 3. Atidarykite AVG TuneUp baigus diegti ir ieškokite „Prenumeratos“ ar „Aktyvavimo“ parinkties.
 4. Įveskite suteiktą aktyvacijos kodą.
 5. Po sėkmingo patvirtinimo jūsų programinė įranga yra pasirengusi pagerinti jūsų įrenginio našumą. Kartokite procesą visuose 10 įrenginiuose!

AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai PC, Mac ir Android: Vienintelis našumo įrankis, kurio jums kada nors reikės.

Patirkite aukščiausio našumo pasaulį visuose pagrindiniuose įrenginiuose su AVG TuneUp 10-įrenginių 1-metai. Kiekviena funkcija, kruopščiai suprojektuota, skirta įvairiai įrenginių gamai užtikrinant, kad jums nereikėtų rinktis tarp įvairių įrankių skirtingoms platformoms. Investuokite į AVG TuneUp ir leiskite savo PC, Mac ir Android įrenginiams atskleisti savo didžiausią potencialą. Patirkite tobulos optimizacijos ateitį šiandien!

AVG TuneUp 10-devices 1-year

Kompiuterio Našumo Programinė Įranga: Didinant Sistemos Efektyvumą ir Ilgaamžiškumą

Šiandieninėje skaitmeniškai orientuotoje epochoje mūsų priklausomybė nuo kompiuterių yra svarbiausia. Tačiau laikui bėgant kiekvienas PC linkęs patirti našumo sumažėjimą, dažnai tai veda prie sumažėjusio efektyvumo ir vartotojų nepasitenkinimo. Kompiuterio našumo programinė įranga iškyla kaip riteris šviesiame šarvų, skirta didinti sistemos greitį, didinti atsako greitį ir pratęsti mašinos gyvenimą, užtikrinant, kad vartotojai išgauna kuo daugiau iš savo įrenginių.

Pagrindinės aukščiausios klasės kompiuterio našumo programinės įrangos funkcijos

 • Sistemos Valymas: Šie įrankiai veiksmingai identifikuoja ir pašalina nereikalingus failus, likučius ir pasenusius talpyklos duomenis, kurie užteršia sistemą, atlaisvindami svarbią saugyklą.

 • Optimizacija: Supaprastindami paleidimo procesus, valdydami RAM naudojimą ir gerindami programų atsakymo laikus, jie užtikrina greitesnį, efektyvesnį kompiuterį.

 • Automatinis Programinės Įrangos Atnaujinimas: Nuolat atnaujina įdiegtą programinę įrangą, taip pašalindami pažeidžiamumus ir gaudami naudos iš naujausių funkcijų.

 • Disko Defragmentacija: Perrikiuodami fragmentuotus duomenis, šie įrankiai gerina disko veikimą ir pagreitina duomenų prieigą.

 • Foninių Procesų Valdymas: Efektyviai valdo programas, veikiančias fone, skiria išteklius esminėms užduotims ir mažina nereikalingą CPU naudojimą.

Kodėl Verta Investuoti į Kompiuterio Našumo Programinę Įrangą?

 • Padidėjęs Greitis: Nebėra užlaikymų ar ilgų laukimo laikotarpių. Jaučiamas jūsų kompiuterio greičio ir reaktyvumo padidėjimas.

 • Ilgintas Aparatinės Įrangos Gyvavimo Laikotarpis: Mažinant nereikalingą apkrovą ir užtikrinant efektyvų veikimą, šie programinės įrangos sprendimai gali pratęsti jūsų PC aparatinės įrangos komponentų tarnavimo laiką.

 • Laiko Taupymas: Automatinė priežiūra ir optimizavimas reiškia, kad vartotojams nereikia skirti laiko rankiniam valymui ar gedimų šalinimui.

 • Pagerinta Sauga: Atnaujinta programinė įranga ir švaresnės sistemos mažina pažeidžiamumą, todėl jūsų kompiuteris yra mažiau pažeidžiamas kenkėjiškai programinei įrangai ar kibernetinėms atakoms.

Optimalus Veikimas Jūsų Pirtų Gale

Kompiuterio našumo programinė įranga nėra tik įrankis; tai investicija į didesnę produktyvumą, saugumą ir jūsų įrenginio ilgaamžiškumą. Aktyviai sprendžiant problemas ir užtikrinant reguliarų priežiūrą, šios programinės įrangos sprendimai žada be problemų kompiuterio naudojimo patirtį. Taigi, pasaulyje, kuriame laikas yra esminis, neleiskite, kad lėtas PC jus laikytų atgal. Investuokite į kokybišką našumo įrankį ir atrakinkite savo kompiuterio tikrąjį potencialą. Daugiau sužinokite: Antivirusinė programinė įranga

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90