Loading...

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų

24.90

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų prenumerata siūlo tikslinę, stiprią internetinę apsaugą vienam įrenginiui, idealiai tinka asmeniniam naudojimui. Ji yra sukurti visiškai saugoti jūsų pagrindinį įrenginį – ar tai būtų išmanusis telefonas, planšetė ar nešiojamas kompiuteris – su AVG pažangiomis VPN funkcijomis. Šis planas užtikrina sklandų, saugų naršymą internete su stipriu akcentu į privatumą ir duomenų saugumą.

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų: Išsami Apsauga Jūsų Skaitmeniniam Gyvenimui

Eroje, kai skaitmeninis saugumas ir privatumas yra itin svarbūs, AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų prenumerata išryškėja kaip vilties švyturys asmenims, ieškantiems stiprios apsaugos savo skaitmeniniams siekiams. Šis išsamus paketas ne tik apsaugo jūsų įrenginį nuo gausybės kibernetinių grėsmių, bet ir užtikrina, kad jūsų internetinė veikla išliktų privati ir saugi. Sukurtas vienam įrenginiui, bet apimantis platų funkcijų spektrą, ši trejų metų prenumerata yra jūsų vienas stotelės sprendimas antivirusinei apsaugai, sistemos optimizavimui ir privačiam naršymui.

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų: Supratimas apie VPN ir AVG pozicija rinkoje

VPN yra paslauga, kuri šifruoja jūsų interneto ryšį ir nukreipia jį per serverį pasirinktoje vietoje. Šis procesas paslepia jūsų IP adresą, todėl trečiosioms šalims sunku sekti jūsų internetinę veiklą ar nustatyti jūsų geografinę vietą.

AVG, žinomas vardas kibernetinio saugumo pramonėje, siūlo įvairių produktų, įskaitant antivirusinę programinę įrangą, našumo įrankius ir VPN paslaugas. AVG Ultimate VPN derina šiuos aspektus, siekdama suteikti išsamią saugumo sprendimą.

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų ypatybės

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio yra įrengtas funkcijomis, kurios atitinka įvairius skaitmeninio saugumo ir našumo optimizavimo aspektus. Pagrindinis antivirusinis variklis budriai saugo nuo kenkėjiškų programų, išpirkos programų ir kitų piktavališkų programų. Realiojo laiko atnaujinimai užtikrina, kad jūsų apsauga visada būtų naujausia prieš naujas grėsmes. Sistemos optimizavimo įrankiai sklandžiai veikia, padidindami jūsų įrenginio našumą, išvalydami nereikalingus failus ir padidindami greitį. VPN paslauga siūlo saugų ir šifruotą ryšį, maskuodama jūsų internetinę veiklą ir vietą nuo įkyrių akių.

Kodėl AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų prenumerata

Renkantis AVG Ultimate VPN 1-įrenginio 3-metų prenumeratą, tai reiškia pasirinkimą patikimumo ir inovacijų derinio. VPN paslauga išsiskiria savo greičiu, patikimumu ir stipriais šifravimo protokolais, užtikrindama, kad jūsų internetinis privatumas būtų nepažeistas. Ar jūs transliuojate, apsipirkinėjate ar naršote, VPN apsaugo jūsų veiklą nuo įsilaužėlių ir sekėjų. Be to, antivirusinė komponentė yra pripažinta dėl savo veiksmingumo nustatant ir neutralizuojant grėsmes, visą tai darant turint minimalų poveikį sistemos veikimui.

AVG Ultimate VPN 1-įrenginio: Techninės Pradžios Sąlygos

Norint naudotis AVG Ultimate + VPN, jūsų įrenginys turi atitikti tam tikras technines pradžios sąlygas. Jis suderinamas su:

„Windows” 11, 10, 8, 7, „macOS 10.10” (Yosemite) arba vėlesnėmis versijomis, taip pat yra versijų „Android” ir „iOS” įrenginiams. Instaliacijai reikalinga mažiausiai 1GB RAM ir 2GB laisvos kietojo disko vietos. Aktyvus interneto ryšys būtinas antivirusiniams atnaujinimams ir VPN funkcionalumui gauti.

Pradedama jūsų AVG Ultimate VPN 1 įrenginio

Pradėti naudotis AVG Ultimate VPN yra paprastas procesas.

  • Įsigijus prenumeratą, gausite aktyvavimo kodą.
  • Atsisiųskite ir įdiekite AVG Ultimate programinę įrangą iš oficialios AVG svetainės, įveskite aktyvavimo kodą ir viskas paruošta.

Sąsaja yra vartotojui draugiška, leidžianti lengvai naršyti per įvairias funkcijas. Galite pritaikyti nustatymus pagal savo pageidavimus, užtikrindami pritaikytą saugumo ir našumo patirtį.

AVG Ultimate VPN 1-Įrenginys: Skaitmeninio Užtikrinimo Perapibrėžimas

AVG Ultimate + VPN perapibrėžia skaitmeninį užtikrinimą, suteikdamas visapusišką požiūrį į skaitmeninį saugumą. Be antivirusinių ir VPN galimybių, jame yra įrankių rinkinys, skirtas gerinti jūsų įrenginio našumą. Tokios funkcijos kaip Disko Valiklis ir Naršyklės Valiklis prisideda prie jūsų įrenginio efektyvumo palaikymo. Šis išsamus požiūris užtikrina ne tik saugumą, bet ir optimalų jūsų įrenginio našumą, darant AVG Ultimate + VPN vertingu elementu jūsų skaitmeniniame įrankių rinkinyje.

Išvada

Santraukai, AVG Ultimate VPN 1-įrenginio, 3 metų prenumerata siūlo subalansuotą saugumo, privatumo ir našumo derinį. Tai yra investicija į skaitmeninį saugumą ir laisvę, suteikianti ramybę įvairiai internetinėje veikloje. Dėl vartotojui draugiško dizaino, patikimo našumo ir pasitikėjimo kibernetinio saugumo srityje žinomo vardo, ji išsiskiria kaip protingas pasirinkimas bet kam, siekiančiam apsaugoti savo internetinį buvimą viename įrenginyje ilgesniam laikotarpiui.

Sprendimas rinktis AVG Ultimate VPN turėtų būti pagrįstas išsamiai suprantant jūsų individualius saugumo poreikius ir internetinius įpročius. Atsižvelgiant į jos funkcijas, privalumus ir apsaugą, kurią ji siūlo prieš besikeičiančią kibernetinių grėsmių aplinką, AVG Ultimate VPN išryškėja kaip patikimas, patikimas ir būtinas įrankis bet kam, rimtai besirūpinančiam savo skaitmeniniu saugumu ir privatumu.

Sužinokite daugiau: AVG Ultimate VPN

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90