Loading...

AVG Ultimate-VPN 10-įrenginiai 1-metai

21.90

AVG Ultimate-VPN 10-įrenginiai 1-metai siūlo harmoningą aukščiausio lygio saugos, VPN ir veiklos optimizavimo derinį, užtikrinant, kad visi jūsų įrenginiai būtų saugūs ir veiktų maksimaliai efektyviai.

AVG Ultimate + VPN 10-įrenginiai 1-metai: Visapusiška skaitmeninė apsauga visiems jūsų įrenginiams.

Didelėje skaitmeninėje arenoje, kurioje grėsmės yra dažnos ir nuolat keičiasi, būtina visapusiška apsauga. AVG Ultimate-VPN 10-įrenginiai 1-metai siūlo nepakartojamas saugos funkcijas ir veiklos optimizavimo įrankius, žadėdami apsaugoti ir pagerinti iki dešimties jūsų įrenginių vienu metu. Su šiuo pasiūlymu, AVG plečia savo kompetenciją saugumo srityje, garantuodama saugesnę, greitesnę ir privatesnę skaitmeninę patirtį visiems vartotojams.

Ypatingos AVG Ultimate-VPN 10-įrenginių savybės:

 • Patikimi VPN paslaugos: Būkite anonimiški ir saugūs su karinio lygio šifravimu, saugodami savo duomenis nuo galimų kibernetinių grėsmių.

 • Veiklos optimizavimo įrankiai: Ne tik apsauga, bet ir optimizavimas. Pagreitinkite, išvalykite ir atgaivinkite savo įrenginius maksimaliam našumui.

 • Daugiaplatformė apsauga: Nuo Windows ir macOS iki Android ir iOS, užtikrinkite nuoseklią apsaugą visur.

 • Šantyto atakų apsauga: Apsaugokite asmenines nuotraukas, dokumentus ir kitus failus nuo piktnaudžiavimo šifravimo bandymų.

 • Stiprinta užtvara: Stebėkite ir valdykite, kas patenka į ir išeina iš jūsų įrenginių, atstumiant nepageidaujamus įsibrovėlius.

Kodėl AVG Ultimate-VPN 10-įrenginiai 1-metai yra jūsų geriausias pasirinkimas?

 • Viskas viename sprendime: Jungia tiek saugos, tiek veiklos optimizavimo įrankius, siūlydami visapusišką skaitmeninę patirtį.

 • Lanksti prieiga: Prisijunkite prie bet kurio iš AVG pasaulinių serverių greitam, neribotam naršymui – puikiai tinkantis transliavimui ir prieigai prie geografinėmis ribomis apribotų turinių.

 • Vartotojui pritaikytas dizainas: Su intuityvia sąsaja net pačius pradedančiuosius vartotojus gali naršyti ir pasinaudoti visomis funkcijomis.

 • Nuolatinė parama: Pasinaudokite AVG visą parą veikiančia klientų aptarnavimo komanda, pasirengusiai padėti su bet kokiais klausimais ar problemomis.

 • Nuolatiniai atnaujinimai: Būkite visada žingsniu priekyje nuo kibernetinių grėsmių su reguliariais atnaujinimais ir taisymais, užtikrinančiais, kad jūsų programinė įranga visada būtų pasirengusi priešintis naujausioms pažeidžiamybėms.

Techniniai AVG Ultimate-VPN 10-įrenginių reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: Windows 7, 8, 10 ir naujesnės, Vista, macOS 10.10 ar vėlesnė, Android 5.0 ar aukštesnė, iOS 10.0 ar naujesnė.

 • Atmintis: Minimaliai 1 GB RAM sklandžiam veikimui.

 • Storage: Bent 2 GB laisvos disko vietos diegimui.

 • Internetas: Stabili ryšio prieiga būtina programinei įrangai atsisiųsti, aktyvuoti ir periodiškai atnaujinti.

Kaip pradėti naudoti AVG Ultimate-VPN 10-įrenginiai 1-metai?

Po pirkimo jums bus pateiktas aktyvavimo kodas. Norėdami pradėti:

 1. Apsilankykite oficialioje AVG svetainėje ir atsisiųskite AVG Ultimate-VPN paketą savo įrenginiui. https://www.avg.com
 2. Pradėkite diegimo procesą ir paleiskite programą po įdiegimo.
 3. Programoje ieškokite „Prenumeratos“ arba „Aktyvavimo“ skiltyje.
 4. Įveskite gautą aktyvavimo kodą.
 5. Po patvirtinimo, jūsų įrenginys bus apsaugotas. Kartokite procesą visuose įrenginiuose, kuriuos norite apsaugoti.

AVG Ultimate-VPN 10-įrenginių 1 metai: Apsibrėžiant skaitmeninį užtikrinimą

Susijungusiame pasaulyje, kuriame mūsų gyvenimai yra neatsiejami nuo skaitmeninės erdvės, AVG Ultimate-VPN 10-įrenginių 1 metai iškyla kaip pasitikėjimo, efektyvumo ir apsaugos švyturys. Tai ne tik apsaugo nuo išorinių grėsmių, bet ir stiprina, užtikrindamas, kad jūsų įrenginiai veiktų maksimaliai efektyviai. Galėdami tuo pačiu metu aptarnauti dešimt įrenginių, akivaizdu, kad AVG sukūrė sprendimą atsižvelgdama į šiuolaikinius poreikius, pabrėždama tiek saugumą, tiek naudingumą. Priimkite be rūpesčių skaitmeninę kelionę, kuriai pagrindą sudaro AVG patirtis ir atsidavimas savo vartotojams. Daugiau sužinokite: Antivirusinė programinė įranga

Skaitmeninis Skydas: Suprantant Virtualius Privatinius Tinklus (VPT)

Skaitmeninio pasaulio platybėse poreikis apsaugoti savo privatumą ir užtikrinti savo duomenų saugumą yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Vienas iš populiariausių ir efektyviausių sprendimų šiame uždavinyje yra Virtualus Privatus Tinklas arba VPT. Tačiau kas yra VPT ir kodėl jis tapo būtinas daugeliui interneto vartotojų visame pasaulyje?

Virtualus Privatus Tinklas (VPT) yra saugus ryšio metodas, naudojamas siekiant padidinti saugumą ir privatumą tiek privačiuose, tiek viešuose tinkluose, įskaitant internetą ir Wi-Fi židinius. Iš pradžių VPT buvo sukurta siekiant saugiai jungti verslo tinklus per internetą ar leisti vartotojams pasiekti savo verslo tinklus iš namų. Tačiau kaip evoliucionavo skaitmeninė aplinka, taip pat išsivystė VPT naudojimas, išeinant už korporacinių aplinkų ribų į paprastų vartotojų kasdienybę.

Kaip veikia VPT?

Iš esmės VPT peradresuoja jūsų interneto ryšį per privatų serverį, o ne per jūsų interneto paslaugų teikėją (IPT). Šis tiesioginis ryšys užtikrina, kad siunčiami ir gaunami duomenys yra užšifruoti ir apsaugoti nuo galimų klausytojų. Naršydami internete prisijungę prie VPT, jūsų kompiuteris kreipiasi į svetaines per užšifruotą VPT ryšį. VPT tada perduoda užklausą už jus ir gauna atsakymą iš svetainės, siųsdamas jį atgal jums per saugų ryšį.

Vienas iš labiausiai pastebimų šio proceso rezultatų yra tai, kad jūsų IP adresas (unikalus numeris, priskirtas kiekvienam į internetą prijungtam įrenginiui) yra pakeičiamas VPT serverio adresu. Tai reiškia, kad jūsų tikroji vieta ir internetinė veikla yra paslėpta, suteikiant jums tam tikrą anonimiškumą. Gilinkitės daugiau: Virtualus Privatus Tinklas

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90