Loading...

Microsoft SQL Server Standard 2019 Cd Key Global

30.00

SKU: MSQL-SS-2019 Tags: , , ,

„Microsoft SQL Server Standard 2019 Cd Key Global” yra galinga ir patikima reliacinių duomenų bazės valdymo sistema, skirta padėti įmonėms efektyviai saugoti, atkurti ir tvarkyti didelius duomenų kiekius. Šis visame pasaulyje pripažintas leidimas siūlo daugybę pažangiu funkcijų, tokių kaip pagerinta našumas, stipresnis saugumas ir skalėjimasis, todėl tai yra ideali pasirinkimas organizacijoms visuose dydžiuose. Gaukite savo globalinį raktą jau šiandien ir atraskite savo duomenų potencialą naudodamiesi „Microsoft SQL Server Standard 2019”.

"Microsoft SQL Server Standard 2019": atrakinkite savo duomenų galimybes

„Microsoft SQL Server Standard 2019” yra naujausias garsaus reliacinių duomenų bazės valdymo sistemos (RDBMS) leidimas, kuris padeda efektyviai saugoti, atkurti ir valdyti milžiniškus duomenų kiekius. Dėl savo pažangiu funkcijų ir visame pasaulyje pripažinto statuso, ji tapo pirmuoju pasirinkimu įmonėms ir organizacijoms visuose dydžiuose. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindines „Microsoft SQL Server Standard 2019 Cd Key Global” funkcijas, privalumus, sisteminius reikalavimus ir aktyvavimo procesą.

Pagrindinės funkcijos

 1. Stipresnis saugumas: „Microsoft SQL Server Standard 2019” apima galingas saugumo funkcijas, kurios padeda apsaugoti jūsų duomenis nuo neautorizuoto prieigos ir saugumo pažeidimų. Funkcijos, tokios kaip „Always Encrypted”, „Dynamic Data Masking” ir „Row-Level Security” užtikrina didžiausią duomenų saugumą.
 2. Pagerėjęs našumas: Integravęs pažangias užklausų apdorojimo funkcijas, „SQL Server 2019” suteikia greitesnę užklausų vykdymą ir optimizuotą našumą. „Intelligent Query Processing” ir „Adaptive Query Processing” padeda supaprastinti duomenų bazės operacijas ir pagerinti bendrą vartotojo patirtį.
 3. Skalėjimasis: „Microsoft SQL Server Standard 2019” yra sukurtas taip, kad atitiktų augančius įmonių poreikius. Jis gali efektyviai tvarkyti didėjančius duomenų kiekius, todėl tai yra ideali sistema organizacijoms, kurių duomenų poreikiai plečiasi.
 4. Aukštas prieinamumas: „SQL Server 2019” užtikrina minimalų neveikimo laiką ir duomenų praradimą, naudodamas funkcijas, tokias kaip „AlwaysOn Availability Groups” ir perjungimo į rezervinę sistemą klasterizaciją, suteikdamas labai prieinamą ir atsparų duomenų bazės sistemą.
 5. Mašininis mokymasis ir dirbtinis intelektas: „SQL Server 2019” integruoja mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto funkcijas, leidžiančias duomenų specialistams kurti inteligentines programas ir gauti įžvalgas iš jų duomenų.
 6. Integracija su dideliais duomenimis: „Microsoft SQL Server Standard 2019” palaiko „PolyBase”, technologiją, leidžiančią užklausti ir integruoti duomenis iš išorinių didelių duomenų šaltinių, tokių kaip „Hadoop” ir „Azure Blob Storage”.

Privalumai

 1. Pagerėjęs sprendimų priėmimas: naudodamasis galingomis analitikos ir ataskaitų funkcijomis, „SQL Server 2019” leidžia įmonėms priimti duomenimis pagrįstus sprendimus ir gauti vertingų įžvalgų.
 2. Rentabilus sprendimas: „Microsoft SQL Server Standard 2019” siūlo rentabilų ir turtingą funkcijomis duomenų bazės sprendimą, atitinkantį mažų ir vidutinio dydžio įmonių poreikius.
 3. Seamless Integracija: „SQL Server 2019” be problemų integruojasi su kitomis „Microsoft“ produktų ir paslaugų sistemomis, supaprastindamas jūsų organizacijos IT infrastruktūrą ir racionalizuoja veiklas.
 4. Naudojimo paprastumas: „SQL Server 2019” siūlo naudotojui draugiškas priemones ir funkcijas, kurios palengvina duomenų bazės specialistų darbą tvarkant ir palaikant sistemą.

Sistemos reikalavimai

 • Operacinė sistema: Windows Server 2019, Windows Server 2016 arba Windows Server 2012 R2
 • Procesorius: 1,4 GHz 64 bitų procesorius (rekomenduojama 2 GHz ar greitesnis)
 • Atmintis: Minimum 1 GB RAM (rekomenduojama 4 GB ar daugiau)
 • Disko vieta: bent 6 GB laisvos kietojo disko vietos Kiti reikalavimai: .NET Framework 4.7, Microsoft Data Access Components (MDAC) 10

Aktyvavimas

 

Norėdami aktyvuoti „Microsoft SQL Server Standard 2019“, sekitė šiais žingsniais:

 1. Įsigykite „Microsoft SQL Server Standard 2019 Cd Key Global“
 2. Parsisiųskite „SQL Server 2019“ instaliacinę laikmeną iš „Microsoft“ svetainės.

https://www.microsoft.com/en-us/sql-server/sql-server-downloads

 1. Paleiskite instaliacijos procesą ir, kai bus paprašyta, įveskite produkto raktą.
 2. Užbaikite instaliacijos ir konfigūravimo procesą. Aktyvuokite savo „SQL Server 2019“ instanciją naudodami produkto raktą.

„Microsoft SQL Server Standard 2019“ produkto raktas yra galiojantis 1 kompiuteriui ir 1 diegimui, jei pašalinate / iš naujo įdiegiate, turite įsigyti naują kodą. Prieinamos kalbos: daugiakalbė.

Išvada

„Microsoft SQL Server Standard 2019“ yra galinga ir patikima RDBMS, siūlanti daugybę pažangių funkcijų, darančių ją idealiu pasirinkimu organizacijoms visų dydžių. Pasinaudojęs pagerėjusia „SQL Server 2019“ sauga, našumu ir skalavimu, verslas gali efektyviai tvarkyti savo duomenis ir atrakinti vertingas įžvalgas. Su paprastu aktyvavimo procesu ir suderinamumu su įvairiais sistemos reikalavimais, „Microsoft SQL Server Standard 2019“ yra protinga investicija bet kuriai organizacijai, norinčiai optimizuoti savo duomenų valdymo ir analitikos galimybes. Nesvarbu, ar esate mažosios įmonės savininkas, ar didelės organizacijos atstovas, „Microsoft SQL Server Standard 2019“ yra patikima ir turtinga funkcijomis sprendimas, skirtas tvarkyti jūsų duomenų saugojimo, gavimo ir valdymo poreikius. Skaitykite daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90