Loading...

Microsoft Windows 10 Enterprise

14.80

Microsoft Windows 10 Enterprise yra galinga ir funkcijomis turtinga Windows 10 versija, specialiai sukurti verslui ir organizacijoms. Siūlydama išplėstines saugumo, valdymo ir diegimo galimybes, ji atitinka unikalūs verslo aplinkos poreikius. Windows 10 Enterprise leidžia be jokių sutrikimų integruoti Microsoft paslaugas, suteikia išplėstines virtualizacijos galimybes ir palaiko daugybę įrenginių, suteikdama organizacijoms galimybę optimizuoti produktyvumą, išlaikyti saugią kompiuterių ekosistemą ir efektyviai valdyti jų IT infrastruktūrą.

Microsoft Windows 10 Enterprise: organizacijų stiprinimas išplėstinėmis saugumo ir valdymo funkcijomis

Microsoft Windows 10 Enterprise – tai galinga ir funkcijomis turtinga Windows 10 versija, specialiai skirta verslui ir organizacijoms. Ji siūlo išplėstines saugumo, valdymo ir diegimo galimybes, atitinkančias unikalūs verslo aplinkos poreikius. „Windows 10 Enterprise“ suteikia išplėstines saugumo funkcijas, tokias kaip „Windows Defender“, „Device Guard“ ir „Credential Guard“, skirtas apsaugoti konfidencialius duomenis ir įrenginius. 

Be to, ši versija apima išsamius valdymo įrankius, tokius kaip „Mobile Device Management“ (MDM), „Group Policy“ ir „Windows Autopilot“, skirtus efektyviam ir centralizuotam įrenginių ir programų valdymui. Be to, ši versija leidžia be jokių sutrikimų integruoti Microsoft paslaugas, tokias kaip „Azure Active Directory“ ir „Office 365“, siekiant optimizuoti produktyvumą, išlaikyti saugią kompiuterių ekosistemą ir efektyviai valdyti IT infrastruktūrą.

Microsoft Windows 10 Enterprise pagrindinės funkcijos

 • a. Išplėstinis saugumas: Microsoft Windows 10 Enterprise siūlo stiprias saugumo funkcijas, tokias kaip Windows Defender, Device Guard ir Credential Guard, kurios apsaugo jautrius duomenis ir įrenginius nuo galimų grėsmių.
 • b. Valdymo ir diegimo galimybės: Ši versija apima išsamių valdymo įrankių, tokių kaip Mobile Device Management (MDM), Group Policy ir Windows Autopilot, leidžiančių efektyviai ir centralizuotai valdyti įrenginius ir programas.
 • c. Virtualizacija: Microsoft Windows 10 Enterprise pasižymi išplėstinėmis virtualizacijos galimybėmis, įskaitant Hyper-V, Application Virtualization (App-V) ir User Environment Virtualization (UE-V), kurios padeda optimizuoti resursų panaudojimą ir programų valdymą.
 • d. Microsoft paslaugų integracija: Be jokių sutrikimų integruojamasi su Microsoft paslaugomis, tokiomis kaip Azure Active Directory ir Office 365, užtikrinant sklandų ir efektyvų darbo procesą verslo aplinkose.
 • e. Windows atnaujinimai verslui: Ši funkcija leidžia organizacijoms kontroliuoti atnaujinimų ir pataisų diegimą, užtikrinant stabilią ir saugią kompiuterinę aplinką.

Microsoft Windows 10 Enterprise nauda

 • a. Padidėjęs saugumas: Microsoft Windows 10 Enterprise suteikia stiprių saugumo funkcijų, apsaugančių jūsų organizacijos konfidencialius duomenis ir infrastruktūrą nuo galimų grėsmių.
 • b. Padidėjęs produktyvumas: Be jokių sutrikimų integruojant Microsoft paslaugas, Windows 10 Enterprise leidžia vartotojams pasiekti esminius įrankius ir išteklius, didinant produktyvumą ir bendradarbiavimą organizacijoje.
 • c. Paprastesnis valdymas: Išsamūs valdymo ir diegimo įrankiai leidžia IT administratoriams efektyviai valdyti įrenginius, programas ir vartotojų nustatymus, mažinant didelės apimties IT infrastruktūros valdymo sudėtingumą.
 • d. Lanksti virtualizacija: Išplėstinės virtualizacijos galimybės užtikrina optimalų resursų panaudojimą ir supaprastina programų valdymą, sutaupant lėšų ir didinant efektyvumą.
 • e. Kontroliuojami atnaujinimai: „Windows Update for Business“ leidžia organizacijoms valdyti atnaujinimų ir pataisų diegimą, užtikrinant stabilią ir saugią kompiuterinę aplinką. 

Microsoft Windows 10 Enterprise sisteminių reikalavimų

 • a. Procesorius: 1 GHz arba greitesnis suderinamas procesorius
 • b. Atmintis: 2 GB RAM 64-bitų sistemoms; 1 GB RAM 32-bitų sistemoms
 • c. Saugojimo vieta: 20 GB laisvos diskų vietos 64-bitų sistemoms; 16 GB 32-bitų sistemoms
 • d. Grafika: DirectX 9 arba vėlesnė su WDDM 1.0 tvarkykle
 • e. Ekranas: 800×600 rezoliucija ar didesnė
 • f. Interneto ryšys: Reikalingas atnaujinimams ir aktyvacijai

Microsoft Windows 10 Enterprise aktyvavimas

 • a. Įsigykite Microsoft Windows 10 Enterprise produkto raktą.
 • b. Parsisiųskite Microsoft Windows 10 Enterprise.
 • c. Diegimo proceso metu, kai tai bus paprašyta, įveskite Microsoft Windows 10 Enterprise produkto raktą arba naudokite „Key Management Service“ (KMS), kad aktyvuotumėte programinę įrangą.
 • d. Baigę diegimą, prisijunkite prie interneto ir leiskite Windows patikrinti produkto raktą.
 • Kai raktas bus patvirtintas, jūs turėsite pilną prieigą prie visų Microsoft Windows 10
Atkreipkite dėmesį, kad šis raktas gali aktyvuoti TIK VIENĄ Windows įrenginį ir tik VIENĄ kartą. Baigus aktyvavimo procesą, NEBEGALĖSITE naudotis tuo pačiu raktu dar kartą, nes formatuodami savo kietąjį diską iš esmės ištrinate savo raktą. Negalite perkelti licencijos į kitą kompiuterį.

Išvada

 1. Aktyvavimas internetu
 2. Nesusijęs su jūsų Microsoft paskyra
 3. Negali būti iš naujo aktyvuotas arba perkeltas į kitą kompiuterį
 4. Aktyvavimo instrukcijos ir produkto raktas bus jums išsiųsti el. paštu po pirkimo
 5. Nuolatinis aktyvavimas
 6. Regionas: Globalus
 7. Daugiakalbis
 8. Atnaujinimai
 9. Užsakymą pateikus, jums automatiškai bus sugeneruota sąskaita.
 10. El. pašto pagalba

Galutinai, Microsoft Windows 10 Enterprise yra galinga ir funkcijomis turtinga operacinė sistema, skirta atitikti unikalius verslo ir organizacijų poreikius. Su išplėstinėmis saugumo funkcijomis, išsamiais valdymo įrankiais ir be sutrikimų vykstančia integracija su Microsoft paslaugomis, Windows 10 Enterprise leidžia organizacijoms optimizuoti produktyvumą, išlaikyti saugią kompiuterių ekosistemą ir efektyviai valdyti jų IT infrastruktūrą. Įsitikinkite, kad jūsų sistema atitinka minimalius reikalavimus ir sekite aktyvavimo procesą, kad galėtumėte visapusiškai mėgautis Microsoft Windows 10 Enterprise galimybėmis. Atnaujinus šią versiją, galite patirti saugesnę, efektyvesnę ir lankstesnę operacinės sistemos aplinką, pritaikytą jūsų verslo poreikiams. Žvelgiant į tai, kokią vertę tai suteikia verslui ir organizacijoms, Windows 10 Enterprise yra išskirtinai svarbi investicija, verta svarstyti. 

Skaitykite daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90