Loading...

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Cd Key Global

14.90

„Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“ yra galingas ir plečiamas serverio sprendimas, skirtas organizacijoms su didelėmis virtualizacijos reikmėmis. Jis siūlo pažangias funkcijas, pagerintą našumą ir didesnį saugumą, todėl tai yra idealus pasirinkimas verslui, kuris ieško patikimos ir efektyvios duomenų centro platformos.

„Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“: atsparus ir plečiamas sprendimas jūsų virtualizacijos poreikiams

„Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“ yra galutinė serverio platforma verslui su reikalaujamais virtualizacijos ir duomenų centro reikalavimais. Ši pažangi serverio operacinė sistema suteikia galingą, patikimą ir plečiamą sprendimą visų dydžių organizacijoms. Su patobulintomis funkcijomis ir pagerintu našumu ji suteikia būtinus įrankius ir galimybes optimizuoti jūsų duomenų centrą ir racionalizuoti jūsų operacijas.

Pagrindinės funkcijos

 1. Aukšto lygio virtualizacija: „Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“ palaiko neribotą skaičių virtualių mašinų, užtikrindamas, kad jūsų organizacija gali plestis pagal poreikius.
 2. Pagerintos saugojimo galimybės: su „Storage Spaces“ ir „Storage Tiering“ galite maksimaliai padidinti saugojimo efektyvumą ir našumą, mažindami išlaidas.
 3. Pagerintas tinklo ryšys: pažangios tinklo funkcijos, tokios kaip „NIC Teaming“ ir „Quality of Service“ (QoS), užtikrina geresnį tinklo našumą ir tvarkymą.
 4. „DirectAccess“: saugiai pasiekite savo organizacijos išteklius be VPN reikalavimo, gerindami nuotolinį prieigą ir saugumą.
 5. Dinaminė prieigos kontrolė: pagerinkite saugumą ir atitikimą su smulkiu kontrole per failų ir aplankų prieigą, pagrįstą vartotojo teiginiu ir įrenginio atributais.
 6. Klaidų toleravimo klasterizacija: pagerinkite prieinamumą ir sumažinkite neveikimo laiką su pažangiomis klasterizacijos funkcijomis, įskaitant „Cluster-Aware Updating“ ir virtualių mašinų prioritetizaciją.
 7. „PowerShell 4.0“: supaprastinkite valdymą ir automatizavimą su atnaujinta scenarijų kalba, kuri siūlo naujas funkcijas ir pagerintą našumą.

Privalumai

 1. Plečiamumas: „Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“ leidžia jūsų organizacijai augti ir prisitaikyti prie kintančių poreikių, palaikydama neribotą skaičių virtualių mašinų.
 2. Efektyvumas: optimizuokite savo duomenų centrą su pagerintomis saugojimo, tinklo ir valdymo galimybėmis.
 3. Saugumas: apsaugokite savo duomenis ir infrastruktūrą su pažangiomis saugumo funkcijomis, tokios kaip „DirectAccess“ ir „Dynamic Access Control“.
 4. Patikimumas: sumažinkite neveikimo laiką ir užtikrinkite savo paslaugų prieinamumą su klaidų toleravimo klasterizacija ir kitomis aukšto prieinamumo funkcijomis.

„Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“ sistemos reikalavimai

 1. Procesorius: ne mažiau kaip 1,4 GHz 64 bitų procesorius
 2. Atmintis: ne mažiau kaip 512 MB RAM
 3. Disko vietos: ne mažiau kaip 32 GB laisvos disko vietos
 4. Tinklas: gigabito Ethernet adapteris (10/100/1000baseT PHY/MAC)
 5. Grafika: super VGA (800 x 600) arba aukštesnės rezoliucijos monitorius
 6. Optinis diskas: DVD-ROM diskas (jei diegiama iš DVD laikmenos)
 7. Internetas: kai kurios funkcijos reikalauja interneto ryšio

Aktyvuojant „Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“

 • Pirkite originalų Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter produkto raktą.
 • Įdiekite „Windows Server 2012 R2 Datacenter“ operacinę sistemą savo serveryje.
 • Diegimo metu, kai tai paprašoma, įveskite produkto raktą.
 • Po diegimo prisijunkite prie interneto, kad automatiškai aktyvuotumėte produkto raktą.
 • Jei aktyvavimas nepavyksta, galite aktyvuoti telefonu arba kreiptis į „Microsoft“ pagalbos tarnybą dėl pagalbos.
 • Produkto raktas galioja 1 kompiuteriui ir 1 diegimui, jei pašalinate / iš naujo įdiegiate, turite įsigyti naują raktą. Galimos kalbos: daugiakalbė.

Išvada

„Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter“ yra nepaprastas pasirinkimas organizacijoms, reikalaujančioms galingo, plečiamo ir patikimo serverio sprendimo. Jos pažangios virtualizacijos galimybės, pagerintos saugojimo ir tinklo funkcijos bei patobulintos saugumo parinktys padaro ją idealiu platformos pasirinkimu verslui, siekiančiam optimizuoti savo duomenų centro operacijas. Su „Windows Server 2012 R2 Datacenter“ galite būti tikri, kad jūsų organizacijos serverio infrastruktūra gerai aprūpinta, kad galėtų susidoroti su šiandienos kintančio technologijų peizažo iššūkiais.

Skaitykite daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90