Loading...

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Cd Key Global

14.80

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard yra lankstus ir galingas serverio operacinė sistema, skirta patenkinti visame pasaulyje vystančių įmonių poreikius. Su savo tvirtomis funkcijomis ir pagerinta našumu, šis globalus CD raktų leidimas suteikia sklandų ir efektyvų serverių valdymo patirtį, todėl tai yra idealus pasirinkimas organizacijoms, ieškančioms patikimos ir plėtojamos IT infrastruktūros sprendimo.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard - efektyvus ir patikimas sprendimas moderniai IT infrastruktūrai

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard yra galinga ir funkcijomis praturtinta serverio operacinė sistema, kuriai konkrečiai kurti buvo atsižvelgta į visame pasaulyje augančių įmonių poreikius. Šis patikimas ir plėtojamas sprendimas siūlo daugybę funkcijų, padedančių organizacijoms optimizuoti jų IT infrastruktūrą, pagerinti serverių valdymą ir gerinti bendrąjį našumą.

Pagrindinės funkcijos

 1. Pagerintas Hyper-V: Windows Server 2012 R2 Standard yra su žymiai pagerinta Hyper-V virtualizavimo platforma, kuri siūlo geresnę plėtojamumą, našumą ir lankstumą. Ji palaiko iki 64 virtualių procesorių ir 1TB atminties virtualioms mašinoms, leidžiant organizacijoms veikti reiklesnes aplikacijas virtualizuotose aplinkose.
 2. Storage Spaces: Ši funkcija leidžia organizacijoms kurti lanksčius ir plėtojamus saugojimo sprendimus naudojant standartinę pramonės įrangą. Storage Spaces siūlo pažangias saugojimo valdymo galimybes, įskaitant plonas suteikimas, duomenų deduplikaciją ir automatinį sluoksnį, kuris optimizuoja saugojimo naudojimą ir našumą.
 3. Dynamic Access Control: Su Dynamic Access Control, organizacijos gali įgyvendinti smulkesnės ir lankstesnės prieigos kontrolės politikas savo failų serveriams. Ši funkcija leidžia administratoriams apibrėžti saugos politikas pagal vartotojo atributus, įrenginio reikalavimus ir išteklių savybes, teikiant geresnę saugą ir atitikimą.
 4. Pagerintos nuotolinio darbalaukio paslaugos: Windows Server 2012 R2 Standard siūlo pagerintas nuotolinio darbalaukio paslaugas, įskaitant RemoteFX ir RemoteApp, kurios teikia geresnę vartotojo patirtį nuotoliniam naudotojui. Ši funkcija palaiko naujausias grafikos intensyvias aplikacijas ir siūlo pagerintą garso ir vaizdo atkūrimo kokybę.
 5. DirectAccess: Ši funkcija supaprastina nuotolinį prieigą vartotojams, suteikdama sklandų ir saugų ryšį su korporatyviniais ištekliais be VPN poreikio. DirectAccess leidžia administratoriams efektyviau valdyti nuotolinius įrenginius ir teikia geresnį atitikimą korporacijos saugumo politikoms.

Privalumai

 1. Plėtojamumas ir našumas: Windows Server 2012 R2 Standard siūlo puikias plėtojimo ir našumo galimybes, leidžiančias organizacijoms efektyviai tvarkyti didėjančias apkrovas. Pagerinta Hyper-V virtualizavimo platforma ir pagerintos saugojimo valdymo funkcijos užtikrina optimalų išteklių naudojimą ir našumą.
 2. Pagerinta sauga: Dynamic Access Control ir DirectAccess funkcijos padeda organizacijoms įgyvendinti smulkesnės ir lankstesnės prieigos kontrolės politikas, pagerindamos bendrą saugumą ir atitikimą.
 3. Supaprastintas valdymas: Windows Server 2012 R2 Standard siūlo supaprastintą serverių valdymą per jo Serverio valdymo konsolę, PowerShell automatizaciją ir pagerintas nuotolinio darbalaukio paslaugas, palengvinant administratoriams serverio infrastruktūros valdymą ir priežiūrą.
 4. Rentabilumas: Su savo pažangiomis saugojimo valdymo funkcijomis, Windows Server 2012 R2 Standard leidžia organizacijoms optimizuoti saugojimo naudojimą ir sumažinti su saugojimo įranga susijusias išlaidas.

Sistemos reikalavimai

Norint įdiegti ir vykdyti Windows Server 2012 R2 Standard, turi būti tenkinami šie minimalūs sistemos reikalavimai:

 1. Procesorius: 1,4 GHz 64 bitų procesorius
 2. Atmintis: 512 MB RAM
 3. Saugojimas: 32 GB laisvos kietojo disko vietos
 4. Tinklas: Gigabit Ethernet adapteris
 5. Ekranas: Super VGA (800 x 600) arba aukštesnės rezoliucijos monitorius
 6. Optinis diskas: DVD-ROM diskas (jei diegiama iš DVD laikmenos)

Aktyvinimas

Norėdami aktyvuoti Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard, turite įsigyti autentišką produkto raktą. Kai turite produkto raktą, sekite šiais žingsniais, kad aktyvuotumėte operacinę sistemą:

 1. Įdiekite Windows Server 2012 R2 Standard savo serveryje.
 2. Atidarykite „System Properties” langą. Spustelėkite parinktį „Aktyvuoti Windows„.
 3. Įveskite produkto raktą ir laikykitės ekrane rodomų instrukcijų, kad užbaigtumėte aktyvavimo procesą.

Produkto raktas yra galiojantis 1 kompiuteriui ir 1 diegimui, jei ištrinsite / įdiegsite iš naujo, turėsite įsigyti naują raktą. Prieinamos kalbos: daugiakalbė

Išvada

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard yra patikima ir funkcijomis praturtinta serverio operacinė sistema, siūlanti daugybę privalumų organizacijoms, siekiančioms optimizuoti savo IT infrastruktūrą. Jos pažangios funkcijos, tokiu kaip pagerintas Hyper-V, saugojimo vietos ir pagerintos nuotolinio darbalaukio paslaugos, padaro ją idealiu pasirinkimu įmonėms, ieškančioms tvirto, plėtojamo ir saugaus sprendimo savo serverio poreikiams. Panaudoję Windows Server 2012 R2 Standard galingas funkcijas, organizacijos gali pagerinti serverių valdymą, gerinti našumą ir sumažinti su saugojimo įranga susijusias išlaidas, todėl tai yra rentabilus ir efektyvus variantas moderniai IT infrastruktūrai.

Skaitykite daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90