Loading...

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 Cd Key Global

9.88

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 yra galinga, pilna įvairių funkcijų serverio operacinė sistema, skirta organizacijoms, turinčioms didelių virtualizacijos ir duomenų centrų poreikių. Ši pažangi versija siūlo neribotas virtualizacijos teises, didesnį saugumą ir pažangias saugojimo bei tinklo galimybes, užtikrinant optimalų veikimą, skalėjimą ir patikimumą verslui, kuris siekia optimizuoti savo IT infrastruktūrą.

Microsoft Windows Server Datacenter 2019: atskleiskite visą savo duomenų centro infrastruktūros potencialą

Atskleiskite visą savo duomenų centro infrastruktūros potencialą su Microsoft Windows Server Datacenter 2019. Ši galinga serverio operacinė sistema yra sukurtas atitikti organizacijų, kurios turi didelių virtualizacijos ir duomenų centrų poreikių, aukštos kokybės reikalavimus. Su pažangiomis funkcijomis, didesniu saugumu ir pažangiomis saugojimo bei tinklo galimybėmis, Windows Server Datacenter 2019 užtikrina optimalų veikimą, skalėjimą ir patikimumą verslui, kuris siekia optimizuoti savo IT infrastruktūrą.

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 pagrindinės funkcijos

 1. Neribotos virtualizacijos teisės: Microsoft Windows Server Datacenter 2019 leidžia organizacijoms kurti neribotą skaičių virtualių mašinų, suteikdama lankstumą, reikalingą jų infrastruktūrai keičiantis, nesukeldama papildomų licencijavimo išlaidų.
 2. Pažangios saugojimo ir tinklo galimybės: ši serverio operacinė sistema apima „Storage Spaces Direct”, leidžianti sukurti aukštos prieinamumo ir skalėjimo programinės įrangos apibrėžtus saugojimo sprendimus, ir „Software-Defined Networking” (SDN), kuris supaprastina tinklo valdymą ir gerina saugumą.
 3. Pagerintos saugumo funkcijos: Windows Server Datacenter 2019 suteikia daugialypę saugumą, įskaitant „Windows Defender Advanced Threat Protection” (ATP), kuris aptinka ir reaguoja į sudėtingas grėsmes, ir „Shielded Virtual Machines”, kurios apsaugo jūsų virtualias mašinas nuo neleistino prieigos ir piktnaudžiavimo.
 4. Hibridinės debesijos galimybės: su „Azure” integracija, „Windows Server Datacenter 2019” leidžia organizacijoms pasinaudoti hibridinėmis debesų sprendimais, leidžiančiais lengvai perkeliamas darbo apkrovas tarp vietinių ir debesų aplinkų.

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 nauda

 1. Pagerintas našumas ir skalėjimas: „Windows Server Datacenter 2019” yra optimizuotas aukšto našumo darbui, užtikrinantis, kad jūsų duomenų centras galės lengvai tvarkyti didėjančius poreikius.
 2. Padidintas saugumas: keli saugumo sluoksniai, integruoti į sistemą, apsaugo jūsų infrastruktūrą nuo sudėtingų grėsmių ir padeda laikytis pramonės standartų.
 3. Supaprastintas valdymas: Windows Admin Center suteikia vieningą valdymo sąsają jūsų „Windows Server” aplinkai, palengvindamas jūsų infrastruktūros stebėjimą, konfigūravimą ir gedimų šalinimą.
 4. Taupymas: neribotos virtualizacijos teisės ir programinės įrangos apibrėžtos saugyklos bei tinklo galimybės gali sumažinti bendras infrastruktūros išlaidas, konsoliduojant aparatūrą ir supaprastinant valdymą.

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 sistemos reikalavimai

 1. Procesorius: 1.4 GHz 64 bitų procesorius ar greitesnis
 2. Atmintis: minimali 512 MB RAM (2 GB serveriui su darbalaukio patirties diegimo parinktimi)
 3. Disko vieta: minimali 32 GB
 4. Tinklas: Gigabit Ethernet adapteris (10/100/1000baseT PHY/MAC)
 5. Papildomi reikalavimai: DVD variklis (jei diegiama iš DVD/CD laikmenos), interneto prieiga atnaujinimams, UEFI 2.3.1c pagrindu paremta sistema ir programinė įranga, kuri palaiko saugų paleidimą

Aktyvavimas

 1. Server Core: Tai yra rekomenduojama diegimo parinktis. Tai yra mažesnė diegimo versija, kuri apima pagrindines „Windows Server” komponentus ir palaiko visus serverio vaidmenis, bet neapima vietinės grafinės naudotojo sąsajos (GUI). Ji naudojama „headless” diegimams, kurie valdomi nuotoliniu būdu per „Windows Admin Center”, „PowerShell” ar kitas serverio valdymo priemones. Server with
 2. Desktop Experience: Tai yra pilna diegimo versija, kuri apima pilną GUI klientams, kurie renkasi šią parinktį.

Prieš pradėdami įvertinimą, būtinai peržiūrėkite, kas naujo „Windows Server 2019”. Produkto raktas galioja 1 kompiuteriui ir 1 diegimui, jei pašalinate / iš naujo įdiegiate, turite įsigyti naują raktą. Prieinamos kalbos: daugiakalbis

Išvada

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 yra puikus pasirinkimas organizacijoms, turinčioms didelių virtualizacijos ir duomenų centrų poreikių. Su savo pažangiomis funkcijomis, didesniu saugumu ir pažangiomis saugojimo bei tinklo galimybėmis, ši serverio operacinė sistema užtikrina optimalų veikimą, skalėjimą ir patikimumą. Investuodami į Windows Server Datacenter 2019, verslai gali optimizuoti savo IT infrastruktūrą ir užtikrinti, kad jie yra pasiruošę ateities jų organizacijos poreikiams.

Skaitykite daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90