Loading...

Microsoft Windows Server Essentials 2022 Cd Key Global

19.90

Microsoft Windows Server Essentials 2022 CD raktas globaliai yra išsami serverio sprendimas, kuris yra specialiai sukurtas mažoms įmonėms. Dėl supaprastintos sąsajos ir lengvai naudojamų valdymo įrankių jis suteikia patikimą ir saugų pagrindą jūsų organizacijos IT infrastruktūrai. Windows Server Essentials 2022 siūlo patikimą duomenų apsaugą, be sutrikimų veikiančią integraciją su debesijos paslaugomis ir išplėstines galimybes naudotis nuotoliniu prieigos būdu, todėl tai puikus pasirinkimas mažoms įmonėms, siekiančioms optimizuoti savo serverio aplinką ir pagerinti produktyvumą.

Neturime

Microsoft Windows Server Essentials 2022: Aukščiausios kokybės serverio sprendimas mažoms įmonėms

Microsoft Windows Server Essentials 2022 siūlo visapusišką serverio sprendimą, kuris yra specialiai pritaikytas mažoms įmonėms. Kaip mažos įmonės tęsia augimą ir prisitaiko prie nuolat kintančio technologijų pasaulio, būtina turėti galingą ir patikimą serverio sprendimą. Dėl supaprastintos sąsajos, patikimų funkcijų ir be sutrikimų veikiančios integracijos su debesijos paslaugomis, Windows Server Essentials 2022 yra puikus pasirinkimas bet kuriai organizacijai, siekiančiai optimizuoti savo IT infrastruktūrą.

Microsoft Windows Server Essentials 2022 pagrindinės funkcijos

 1. Supaprastintas valdymas: Windows Server Essentials 2022 siūlo intuityvią naudotojo sąsają, todėl mažų įmonių savininkai lengvai gali valdyti savo serverio infrastruktūrą be išplėstinės IT žinių.
 2. Duomenų apsauga: Patikimos duomenų apsaugos funkcijos, įskaitant atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo įrankius, padeda užtikrinti, kad jūsų kritiškai svarbūs verslo duomenys visada būtų saugūs ir pasiekiami.
 3. Integracija su debesijos paslaugomis: Be sutrikimų integruokite su populiariomis debesijos paslaugomis, tokiomis kaip Microsoft 365 ir Azure, tai leidžia jums pasinaudoti naujausiomis debesijos paslaugomis ir programomis.
 4. Nuotolinė prieiga: Išplėstos galimybės naudotis nuotoliniu prieigos būdu leidžia darbuotojams saugiai pasiekti įmonės išteklius iš bet kurios vietos, tai pagerina produktyvumą ir bendradarbiavimą.
 5. Laikmenų vietų tiesioginis naudojimas: Lengvai sukurkite lanksčius, skalėjamus saugojimo sprendimus, kurie gali augti kartu su jūsų verslu. Virtualizacija: Naudokite „Hyper-V“ technologiją, kad sukurtumėte ir valdytumėte virtualias mašinas, tai optimizuoja aparatūros išteklius ir sumažina bendras išlaidas.

Microsoft Windows Server Essentials 2022 nauda

 1. Kainos ir kokybės santykis: Microsoft Windows Server Essentials 2022 yra specialiai sukurtas mažoms įmonėms, siūlomas nebrangus serverio sprendimas neatsisakant našumo ar patikimumo.
 2. Skalėjimas: Kaip jūsų verslas auga, Windows Server Essentials 2022 gali lengvai prisitaikyti prie jūsų augančių poreikių.
 3. Padidėjęs saugumas: Pažangios saugumo funkcijos padeda apsaugoti jūsų verslą nuo galimų grėsmių ir pažeidžiamumų.
 4. Pagerėjęs produktyvumas: Dėl gerintų galimybių naudotis nuotoliniu prieigos būdu, darbuotojai gali dirbti saugiai iš bet kurios vietos, tai padidina bendrą produktyvumą ir bendradarbiavimą.
 5. Supaprastintas valdymas: Naudotojui draugiška sąsaja padaro lengvą mažų įmonių savininkams valdyti savo IT infrastruktūrą be reikalingos išsamaus techninio žinojimo.

Sistemos reikalavimai

 1. Procesorius: 1,4 GHz (64 bitų) arba greitesnis
 2. RAM: 2 GB (minimalus), 4 GB (rekomenduojama)
 3. Laisva disko vieta: 160 GB arba daugiau
 4. Tinklo adapteris: Gigabit Ethernet adapteris (10/100/1000baseT PHY/MAC)
 5. Interneto ryšys: Plačiajuostis interneto ryšys (atnaujinimams ir debesijos integracijai)
 6. Kiti reikalavimai: DVD diskas, Super VGA (1024 x 768) arba aukštesnės raiškos monitorius, klaviatūra ir pelė

Aktyvavimas

Norėdami aktyvuoti Microsoft Windows Server Essentials 2022 CD raktą globaliai, sekite šiais žingsniais:

 1. Pirkti originalų Cd raktą globaliai skirtą Windows Server Essentials 2022
 2. Įdiekite Windows Server Essentials 2022 savo serveryje
 3. Diegimo procese, kai paprašoma, įveskite CD raktą, kad aktyvuotumėte savo Windows Server Essentials 2022 kopiją.
 4. Užbaikite diegimo ir nustatymo procesą, ir jūsų serveris bus veikiantis su visiškai aktyvuota ir originalia Windows Server Essentials 2022 kopija.

Produkto raktas galioja 1 kompiuteriui ir 1 diegimui, jei išinstaliuosite / įdiegsite iš naujo, turėsite įsigyti naują raktą. Galimos kalbos: daugiakalbė

Išvada

Microsoft Windows Server Essentials 2022 siūlo visapusišką serverio sprendimą mažoms įmonėms, suteikiant tvirtą pagrindą jūsų organizacijos IT infrastruktūrai. Dėl supaprastintos valdymo sąsajos, patikimų duomenų apsaugos funkcijų, be sutrikimų veikiančios integracijos su debesijos paslaugomis ir išplėstinėmis galimybėmis naudotis nuotoliniu prieigos būdu, Windows Server Essentials 2022 yra idealus pasirinkimas bet kuriai mažai įmonei, siekiančiai optimizuoti savo serverio aplinką. Investuodami į originalų Cd raktą globaliai, galite užtikrinti, kad jūsų verslas turės prieigą prie naujausių funkcijų ir saugumo atnaujinimų, tai leidžia jūsų serveriui veikti sklandžiai ir saugiai.

Skaitykite daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90