Loading...

VMware vSphere 6 Enterprise Plus Cd Key Global

23.80

SKU: VMW-VS-6-EP-CKG Tags: , , , , ,

VMware vSphere 6 Enterprise Plus yra galinga virtualizacijos platforma, siūlanti pažangias funkcijas, skirtas efektyvinti duomenų centro operacijas, pagerinti našumą ir optimizuoti išteklių panaudojimą. Su funkcijomis, tokiais kaip „Distributed Resource Scheduler”, „Storage vMotion” ir „High Availability”, tai yra idealus sprendimas įmonėms, siekiančioms sukurti patikimą ir lengvai plečiamą virtualią infrastruktūrą. Patirkite kitos kartos virtualizacijos naudą su VMware vSphere 6 Enterprise Plus.

VMware vSphere 6 Enterprise Plus - išsami virtualizacija aukštos našumo duomenų centrams

VMware vSphere 6 Enterprise Plus yra išsami virtualizacijos platforma, leidžianti organizacijoms transformuoti jų duomenų centrus į aukštos našumo, efektyvias ir lanksčias virtualias infrastruktūras. Šis galingas sprendimas pateikia pažangias funkcijas ir galimybes valdyti, stebėti ir optimizuoti išteklius visoje IT infrastruktūroje. Su VMware vSphere 6 Enterprise Plus, įmonės gali konsoliduoti jų fizinės serverius, sumažinti operacines išlaidas ir padidinti operacinį efektyvumą.

Pagrindinės savybės

 1. Distributed Resource Scheduler (DRS): Automatiškai balansuoja darbo krūvius per klasterį, užtikrindamas optimalų išteklių panaudojimą ir našumą.
 2. Storage vMotion: Be pertraukos perkelia veikiančias virtualias mašinas tarp saugyklos masyvų be downtime, pagerindamas saugyklos efektyvumą ir valdymą.
 3. High Availability (HA): Automatiškai paleidžia nepavykusias virtualias mašinas ant kitos stoties, minimalizuoja downtime ir pagerina programų prieinamumą.
 4. Fault Tolerance (FT): Užtikrina nuolatinį prieinamumą kritinėms programoms, išlaikydama antrinę VM, veikiančią sinchroniškai su pirminiu VM.
 5. vSphere Replication: Leidžia efektyvų ir lanksčią duomenų apsaugą replikuojant virtualias mašinas tarp vietovių.
 6. vSphere Auto Deploy: Supaprastina ESXi host’ų diegimo ir atnaujinimo procesą, automatizuodamas įdiegimo procesą.
 7. vSphere Content Library: Centralizuotai valdo virtualių mašinų šablonus, ISO vaizdus ir scenarijus, supaprastindamas diegimo procesą ir sumažindamas administravimo sąnaudas.

Privalumai

 1. Serveriųkonsolidacija: VMware vSphere 6 Enterprise Plus leidžia įmonėms konsoliduoti jų fizinės serverius, sumažinant technikos ir operacinių išlaidas, kartu optimizuojant išteklių panaudojimą.
 2. Našumo gerinimas: Pažangios funkcijos, tokios kaip DRS, Storage vMotion ir HA užtikrina optimalų našumą, sumažina downtime ir užtikrina sklandžią veiklą.
 3. Valdymo supaprastinimas: Centralizuoti valdymo įrankiai ir intuityvi sąsaja supaprastina virtualių aplinkų administravimą, leidžiant IT personalui sutelkti dėmesį į strateginius iniciatyvas.
 4. Saugumo gerinimas: Įtaisytos saugumo funkcijos, tokios kaip vSphere šifravimas ir saugus paleidimas, saugo konfidencialius duomenis ir išlaiko atitiktį su pramonės standartais.
 5. Lankstumo didinimas: Platformos palaikymas plačiam operacinių sistemų ir programų spektrui leidžia įmonėms diegti sprendimus, kurie geriausiai atitinka jų poreikius.

Sistemos reikalavimai

 1. Procesorius: Intel ar AMD x86 procesorius su 2 ar daugiau branduolių
 2. Atmintis: Minimaliai 4 GB RAM, rekomenduojama 8 GB ar daugiau
 3. Disko vieta: Bent 1 GB ESXi, papildoma vieta VM saugojimui
 4. Tinklas: Gigabit Ethernet adapteris (10/100/1000)
 5. VMware vCenter Server: Reikalaujamas valdant vSphere aplinką

Aktyvavimas

Norėdami aktyvuoti VMware vSphere 6 Enterprise Plus, sekite šiuos žingsnius:

 1. Įsigykite VMware vSphere 6 Enterprise Plus Cd raktą
 2. Pasaulinis. Užsiregistruokite VMware paskyrai arba prisijunkite prie savo esamos paskyros.
 3. Įveskite licencijos raktą „Mano VMware” portale skyriuje „Licencija ir atsisiuntimas”.
 4. Atsisiųskite vSphere diegimo failus ir sekite diegimo instrukcijas.
 5. Diegimo metu, kai to reikalaujama, įveskite licencijos raktą.
 6. Užbaikite diegimą ir jūsų VMware vSphere 6 Enterprise Plus aplinka bus aktyvuota ir pasirengusi naudoti.

Išvada

VMware vSphere 6 Enterprise Plus siūlo pažangią virtualizacijos platformą organizacijoms, siekiančioms konsoliduoti savo duomenų centro išteklius, pagerinti našumą ir didinti operacinį efektyvumą. Jo galingos funkcijos, tokios kaip DRS, Storage vMotionir HA, užtikrina patvarią ir lengvai plečiamą infrastruktūrą, todėl tai yra idealus sprendimas įmonėms visų dydžių. Su supaprastintu valdymu, padidintu saugumu ir lankstumu palaikyti platų operacinių sistemų ir programų spektrą, VMware vSphere 6 Enterprise Plus yra pagrindinis sprendimas kuriant ir palaikant aukštos našumo virtualią aplinką.

Skaityti daugiau: Microsoft Server mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90