Loading...

Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global

11.00

SKU: VMW-W-16-Pro-LL-Cd-KG Tags: , , , , , , ,

Vmware Workstation 16 Pro yra galinga virtualizacijos programinė įranga, skirta kūrėjams ir IT specialistams, leidžianti jiems vienu metu naudoti kelias operacines sistemas viename kompiuteryje. Su savo pažangiomis funkcijomis, pagerinta našumu ir sklandžia suderinamumu, Workstation 16 Pro supaprastina programų kūrimą, testavimą ir diegimą įvairiose platformose.

Vmware Workstation 16 Pro visam gyvenimui trukusi licencija, CD raktas visam pasauliui: galutinis virtualizacijos sprendimas

Vmware Workstation 16 Pro yra naujausios kartos virtualizacijos programinė įranga, sukurta atitikti kūrėjų, IT specialistų ir įmonių poreikius. Ji leidžia vartotojams vienu metu naudoti kelias operacines sistemas viename kompiuteryje, kiekvienai OS sukuriant izoliuotą virtualią aplinką. Su savo pažangiomis funkcijomis, galingu našumu ir sklandžia suderinamumu, Vmware Workstation 16 Pro supaprastina programų kūrimą, testavimą ir diegimą skirtingose platformose, tai yra galutinis virtualizacijos sprendimas profesionalams.

Pagrindinės funkcijos

 1. Tarpplatforminė suderinamumas: Vmware Workstation 16 Pro palaiko platų operacinių sistemų diapazoną, įskaitant Windows, Linux ir macOS, leidžiant jums dirbti su įvairiomis platformomis nereikalaujant daugybės įrenginių.
 2. Galingos virtualios mašinos: Programinė įranga leidžia vartotojams sukurti virtualias mašinas su iki 16 virtualių CPU, 8 TB virtualių diskų ir 64 GB atminties, užtikrinant aukščiausio lygio našumą net ir pačioms reikliausioms programoms.
 3. Pažangios grafikos funkcijos: Workstation 16 Pro palaiko DirectX 11 ir OpenGL 4.1, leidžiant vartotojams sklandžiai vykdyti programas su intensyviomis grafikos reikalavimais.
 4. Sklandus integravimas: Programinė įranga be problemų integruojasi su kitais VMware produktais, tokiems kaip vSphere, ESXi ir Fusion, supaprastindama virtualių mašinų valdymą ir dalijimąsi skirtingose aplinkose.
 5. Momentinės kopijos ir klonavimo galimybės: Vmware Workstation 16 Pro leidžia vartotojams daryti savo virtualių mašinų momentines kopijas, užfiksuodamas jų dabartinębūseną lengvam atstatymui arba dubliavimui. Ši funkcija ypač naudinga testavimui ir kūrimui, nes leidžia greitai atsigauti po klaidų ar sistemos gedimų.

Privalumai

 1. Padidėjęs produktyvumas: Vmware Workstation 16 Pro galimybė vienu metu naudoti kelias operacines sistemas pašalina poreikį perjungti tarp įrenginių, didina produktyvumą ir racionalizuoja darbo procesus.
 2. Paprastesnis testavimas ir kūrimas: programinės įrangos izoliuota virtuali aplinka leidžia kūrėjams testuoti programas skirtingose operacinėse sistemose be jokių pavoju pakenkti jų pagrindinėms mašinoms, todėl kūrimo procesas tampa efektyvesnis ir be klaidų.
 3. Rentabilumas: naudojant Workstation 16 Pro virtualizacijos galimybes, įmonės gali žymiai sumažinti įrangos ir priežiūros kaštus, taip pat taupyti energiją.
 4. Pagerėjęs saugumas: programinės įrangos izoliuota aplinka užtikrina, kad galimi saugumo grėsmės yra sulaikomos individualiose virtualiose mašinose, neleidžiant joms pakenkti pagrindinei sistemai ar kitoms virtualioms mašinoms.

Sistemos reikalavimai

 

Norint paleisti Vmware Workstation 16 Pro, jūsų sistema turi atitikti šiuos reikalavimus:

 1. 64 bitų x86 procesorius su 1,3 GHz arba greitesniu branduolio greičiu
 2. Bent 2 GB RAM atminties (rekomenduojama 4 GB)
 3. Bent 1,2 GB laisvos diskų vietos programinei įrangai ir papildomai vietai virtualioms mašinoms
 4. Suderinama pagrindinė operacinė sistema, tokia kaip Windows 10, Windows Server 2019 ar įvairios Linux distribucijos
 5. DirectX 11 arba OpenGL 4.1 suderinama vaizdo plokštė 3D grafikos palaikymui

Aktyvavimas

Norėdami aktyvuoti Vmware Workstation 16 Pro visam gyvenimui trukusią licenciją, Cd raktą visam pasauliui, sekite šiais žingsniais:

 1. Įsigykite Workstation 16 Pro visam gyvenimui trukusią licenciją, Cd raktą
 2. Atsisiųskite ir įdiekite Vmware Workstation 16 Pro.
 3. Paleiskite programą ir eikite į meniu „Pagalba“, tada pasirinkite „Įvesti licencijos raktą“
 4. Įveskite pateiktą Cd raktą ir spustelėkite „Gerai“, kad aktyvuotumėte savo visam gyvenimui trukusią licenciją

Išvada

Vmware Workstation 16 Pro visam gyvenimui trukusia licencija yra idealus virtualizacijos sprendimas kūrėjams, IT specialistams ir įmonėms. Jos galingos funkcijos, sklandi suderinamumas ir aukštos našumo galimybės ją padaro privaloma įranga bet kam, dirbančiam su keliais operacinėmis sistemomis ar programomis. Naudojant pažangias Vmware Workstation 16 Pro funkcijas, vartotojai gali supaprastinti savo darbo procesus, sumažinti įrangos ir priežiūros kaštus ir pagerinti savo sistemų saugumą. Su jos paprastu aktyvavimo procesu ir visam gyvenimui trukusia licencija, Workstation 16 Pro ilgainiui suteikia vertę profesionalams, reikalaujantiems patikimo ir galingo virtualizacijos sprendimo.

Skaitykite daugiau: „Microsoft Server“ mūšis

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
15.90
Avast SecureLine VPN 10-devices 2-years
Avast SecureLine VPN 10-įrenginių 2-metais
30.90
Vmware Workstation 16 Pro Lifetime License Cd Key Global
11.00

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
22.90
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
13.90
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
19.90