Turinys

Užsakymo sąlygos

Naudos sąlygos

Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę! Softobazaras.lt paslaugas teikia pagal šias sąlygas. Apsilankę mūsų svetainėje arba atlikę pirkimus, sutinkate su šiomis sąlygomis. Prašome jas atidžiai perskaityti.

Privatumo politika

Prašome susipažinti su mūsų privatumo politika, kuri reguliuoja jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, kad suprastumėte mūsų praktikas. Tai galite padaryti čia: Privatumo politika

Privatumo politika

Apsilankydami Softobazaras.lt svetainėje arba siųsdami mums el. laiškus, su mumis bendraujate elektroniniu būdu. Jūs mums leidžiate gauti iš mūsų elektroninius pranešimus. Su jumis bendraujame el. paštu. Jūs sutinkate, kad visi susitarimai, pranešimai, atskleidimai ir kita komunikacija, kurią mes jums teikiame elektroniniu būdu, atitinka visus teisinius reikalavimus, kad tokia komunikacija turėtų būti rašytinė.

Prekių ženklai

Softobazaras.lt prekių ženklo negalima naudoti susieti su bet kuriuo produktu ar paslauga tokiu būdu, kuris sukelia sumaištį tarp klientų, menkina ar diskredituoja Softobazaras.lt. Visi kiti prekių ženklai, kurie nepriklauso Softobazaras.lt arba kurie yra mūsų svetainėje, priklauso jų savininkams, kurie gali arba gali nebūti susiję su Softobazaras.lt arba remiami Softobazaras.lt. Be to, Softobazaras.lt nuosavybės teisės gali būti naudojamos kaip dalis nuorodos tik su aiškiu rašytiniu leidimu.

Produkto apmokėjimas

Softobazaras.lt produktų apmokėjimai yra vykdomi per Stripe, Inc. Klientai gali mokėti naudodamiesi tiek kreditinėmis, tiek debeto kortelėmis.

Produkto pristatymas

Visi Softobazaras.lt internetinėje parduotuvėje esantys produktai yra skaitmeniniai ir pristatomi el. paštu, t. y. nėra fizinio pristatymo. Apmokėjus, produktų kodus gausite el. paštu kuo greičiau, bet ne vėliau kaip kitą rytą iki 6 valandos ryto.

Pirkėjo atsakomybė yra teisingai nurodyti el. pašto adresą pirkimo metu ir užtikrinti, kad pašto dėžutė neviršytų savo talpos ir galėtų gauti el. laiškus. Jei turite tokią problemą ir negavote produkto kodo, prašome rašyti mums el. paštu labas@softobazaras.lt ir siųsti mums el. laišką, kuris leistų pristatyti produktą jums.

Atkreipkite dėmesį, kad Softobazaras.lt internetinė parduotuvė pasilieka teisę keisti ar nutraukti bet kurio produkto pardavimą be išankstinio pranešimo. Jei nepaisote šio susitarimo sąlygų, jūsų iš šio susitarimo kylančios teisės automatiškai bus nutrauktos be jokio pranešimo ar grąžinimo. Jei jūsų svetainės naudojimas pažeidžia susitarimą, yra neteisingas arba susijęs su sukčiavimu ar piktnaudžiavimu interneto parduotuvėje, mes turime teisę bet kuriuo metu nutraukti šį susitarimą su jumis.

Sistemos reikalavimai

Jūsų atsakomybė yra užtikrinti, kad jūsų kompiuteris atitinka visus minimalius sistemos reikalavimus, kurie yra nurodyti mūsų svetainės produkto aprašymų puslapiuose. Softobazaras.lt nebus atsakingas už jokias pretenzijas, susijusias su galimu ginču su programinės įrangos leidėju dėl šių reikalavimų.

Nario paskyra

Kaip mūsų svetainės vartotojas ir nario paskyros savininkas, jūsų atsakomybė yra laikyti savo paskyrą ir slaptažodį konfidencialiais ir užtikrinti savo kompiuterio apsaugą. Jūs prisiimate atsakomybę už visas veiklas, atliekamas pagal jūsų paskyrą ar slaptažodį. Jei jums nėra 18 metų, mūsų svetainę galite naudoti tik tėvų ar globėjo priežiūroje. Softobazaras.lt pasilieka teisę atsisakyti paslaugos, uždaryti paskyras, pašalinti ar modifikuoti turinį, arba atšaukti užsakymus pagal savo nuožiūrą.

Produktų aprašymai

Softobazaras.lt tikslas yra teikti tikslų produktų aprašymą. Tačiau jie negarantuoja produktų aprašymų ar bet kokio kito svetainės turinio tikslumo, visapusiškumo, dabartinės vertės ar klaidų nebuvimo.

Atleidimas nuo atsakomybės ir atsakomybės ribojimas

Softobazaras.lt svetainėje pateikiama informacija yra bendros prigimties. Softobazaras.lt neatsako už tai, kad svetainėje pateikiama informacija būtų visapusiška, tikslu, patikima, tinkama ar prieinama. Jūs patys prisiimate visą atsakomybę už tai, kaip pasikliovote šia informacija.

Softobazaras.lt neatsako už jokius nuostolius ar žalą, įskaitant, bet neapsiribojant, netiesioginius ar išvestinius nuostolius ar žalą, ar bet kokius nuostolius ar žalą, kurią patyrėte dėl duomenų ar pelno praradimo, susijusio su šios svetainės naudojimu.

Per šią svetainę galite susieti su kitomis svetainėmis, kurios nėra Softobazaras.lt kontroliuojamos. Mes neatsakome už tų svetainių turinį, pobūdį ar prieinamumą. Bet kokių nuorodų įtraukimas nebūtinai reiškia, kad mes rekomenduojame ar palaikome juose išreikštas nuomones.

Visos pastangos yra dedamos, kad svetainė veiktų sklandžiai. Tačiau Softobazaras.lt neatsako už tai, kad svetainė laikinai nebūtų prieinama dėl techninių problemų, kurios yra už mūsų kontrolės ribų.

Aukščiau pateiktas atleidimas nuo atsakomybės ir atsakomybės ribojimas taikomas bet kokioms žaloms ar sužalojimams, kurie atsirado dėl bet kokio veikimo, klaidos, praleidimo, pertraukimo, ištrynimo, defekto, vėlavimo veikloje ar perdavime, kompiuterio viruso, ryšio linijos gedimo, vagystės ar sunaikinimo ar nepažymėto prieigos prie, keitimo ar naudojimo įrašo, tiek dėl sutarties pažeidimo, deliktinio elgesio, neatsargumo, tiek pagal bet kokį kitą veiksmo pagrindą.

Jūs konkretiai pripažįstate, kad Softobazaras.lt neatsako už bet kokį bet kurio vartotojo šmeižiantį, pažeidžiantį ar neteisėtą elgesį. Jei jums nepatinka bet kokia Softobazaras.lt svetainės dalis arba šių naudojimosi sąlygų, jūsų vienintelė ir išskirtinė išeitis yra nustoti naudoti Softobazaras.lt svetainę.

Papildomi klausimai

Jei turite papildomų klausimų, susijusių sumūsų naudojimosi sąlygomis, privatumo politika arba užsakymų sąlygomis, galite kreiptis į mūsų pagalbos komandą siųsdami el. laišką adresu labas@softobazaras.lt.

Skaityti daugiau: Pristatymo sąlygosGrąžinimo ir Pinigų Grąžinimo  |   Privatumo Politika