Windows 11 atnaujinimai

Turinys

Windows 11 atnaujinimai: Kelionė per naujausias funkcijas ir galimybes

Windows 11 atnaujinimai, kuriuos nagrinėsime šiame straipsnyje, apima viską nuo perdirbtos sąsajos iki patobulintų produktyvumo priemonių, padėsiančių jums kuo efektyviau naudotis šia pažangia operacine sistema. „Microsoft” naujausia operacinė sistema, „Windows 11”, debiutavo su gausybe naujovių ir patobulinimų, siekiant pagerinti vartotojo patirtį.

Perdaryta sąsaja ir Start meniu

Vienas ryškiausių Windows 11 atnaujinimų yra atnaujinta vartotojo sąsaja. Naujas dizainas pasižymi suapvalintais kampais, švelnesnėmis spalvomis ir atnaujintomis piktogramomis, suteikdami OS šiuolaikišką ir vizualiai patrauklų išvaizdą. Start meniu taip pat buvo pergalvotas, dabar rodoma centruota užduočių juosta su prisegtais programomis ir atskira vieta rekomenduotiems failams, palengvinanti jūsų dažniausiai naudojamų programų ir dokumentų pasiekimą.

Snap Layouts ir Snap Groups

„Windows 11” pristato „Snap Layouts” ir „Snap Groups”, kurie padidina produktyvumą ir multitasking galimybes. „Snap Layouts” leidžia vartotojams greitai išdėstyti atidarytus langus į įvairias konfigūracijas, tokius kaip šalia esančius arba sukrautus langus, užvedus pelę ant maksimizavimo mygtuko. „Snap Groups” leidžia vartotojams perjungti tarp grupių susijusių programų, užtikrinant, kad jūsų darbas būtų tvarkingas ir lengvai pasiekiamas.

Virtualūs darbastaliai

Virtualūs darbastaliai buvo „Windows” dalis jau kurį laiką, bet Windows 11 atnaujinimai šią funkciją padaro dar patogesnę, suteikdami daugiau personalizavimo galimybių. Vartotojai dabar gali personalizuoti kiekvieną virtualų darbastalį su skirtingais ekrano užsklandos paveikslėliais, išdėstymais ir nustatymais, palengvinant atskirų darbo vietų kūrimą skirtingoms užduotims ar projektams.

Microsoft Teams integracija

„Microsoft Teams” buvo tiesiogiai integruota į „Windows 11”, suteikiant beveik be trikdžių komunikacijos ir bendradarbiavimo galimybes. Nauja „Chat” programėlė, veikiama „Microsoft Teams”, yra pasiekiama iš užduočių juostos, leidžianti vartotojams pradėti ar prisijungti prie susitikimų, bendrauti su kolegomis ir dalintis failais, neatsidarant atskirai programai.

Pagerinta žaidimų patirtis

Windows 11 atnaujinimai pagerina žaidimų patirtį, pristatydami naujas funkcijas ir patobulinimus žaidėjams. Auto HDR gerina žaidimų vizualinę kokybę, automatiškai pridedant Aukšto Dinaminio Diapazono (HDR) palaikomoms „DirectX 11” ir „DirectX 12” žaidimams. „DirectStorage” technologija, anksčiau buvusi skirta tik „Xbox Series X” ir „S” konsolėms, dabar yra prieinama „Windows 11”, leidžianti greičiau įkelti ir detaliau atvaizduoti žaidimų pasaulius.

Valdikliai

Valdiklių funkcija yra dar vienas įdomus „Windows 11” papildymas, suteikiantis vartotojams personalizuotą naujienų srautą ir greitą prieigą prie esminės informacijos, pvz., orų, kalendoriaus įvykių ir kt. Valdiklius galima pasiekti spustelėjus Valdiklių piktogramą užduočių juostoje arba švelniai šluostant nuo ekrano kairės krašto lietimui jautriuose įrenginiuose.

Nauja "Microsoft Store"

„Windows 11” atnaujinimai apima visiškai pertvarkytą „Microsoft Store” sąsają ir pagerintą našumą, palengvinant naujų programų, žaidimų, filmų ir televizijos laidų atradimą ir atsisiuntimą. Naujoje parduotuvėje taip pat palaikoma platesnė programų įvairovė, įskaitant „Android” programas, kurias galima įdiegti ir paleisti „Windows 11” per „Amazon Appstore”.

Pagerintas lietimas, pieštukas ir balso įvestis

„Windows 11” atneša patobulinimų lietimo, pieštuko ir balso įvedimui, padarant OS universalesnę ir prieinamesnę įvairiems įrenginiams ir įvedimo metodams. Lietimo patirtis buvo patobulinta su didesniais lietimo taškais, haptiniais signalais ir geresne gestų palaikymu. Pieštuko įvestis naudojasi pagerėjusiu tikslumu ir reagavimu, taip pat naujomis funkcijomis, pvz., perprojektuota „Microsoft Ink Workspace”. Balso įvestis taip pat buvo atnaujinta su tikslesne ir patikimesne balso įvedimo patirtimi, su automatiška skyryba ir redagavimu realiuoju laiku.

Saugumo patobulinimai

Saugumas yra vienas iš svarbiausių dalykų „Windows 11” atnaujinimuose, su naujomis funkcijomis ir patobulinimais, kurie skirti jūsų duomenų ir įrenginių saugumui užtikrinti. OS dabar reikalauja TPM 2.0 (Trusted Platform Module) ir Secure Boot palaikymo, suteikiant saugesnį pamatą jūsų įrenginiui. Be to, „Microsoft Defender SmartScreen” buvo patobulintas, kad būtų suteiktas geresnė apsauga nuo kenkėjiškos programinės įrangos ir „phishing” grėsmių, o „Windows Hello” dabar palaiko daugiau biometrinių autentifikavimo parinkčių, pvz., veido atpažinimą ir pirštų atspaudų jutiklius.

Saugojimo optimizavimas ir našumo patobulinimai

Windows 11 atnaujinimai taip pat apima našumo patobulinimus ir saugojimo optimizavimo funkcijas, kad jūsų įrenginys veiktų sklandžiai ir efektyviai. Naujoji OS pristato funkciją, vadinamą dinamine atnaujinimo dažniu (DRR), kuris automatiškai reguliuoja ekrano atnaujinimo dažnį, remdamasis rodomu turiniu, taip pagerinant baterijos veikimo laiką įrenginiams su suderinamais ekranais. Be to, „Windows 11” optimizuoja saugojimo naudojimą, protingai tvarkydama laikinus failus ir sistemos talpyklą, atlaisvindama vertingą vietą jūsų įrenginyje.

Prieinamumo patobulinimai

„Microsoft” sąmoningai stengėsi padaryti „Windows 11” prieinamesnę vartotojams su negalia. Naujos funkcijos, tokios kaip „Narrator” programėlė ir „Magnifier”, buvo patobulintos, kad būtų suteikta geresnė apsauga nuo kenkėjiškos programinės įrangos ir „phishing” grėsmių, o „Windows Hello” dabar palaiko daugiau biometrinių autentifikavimo parinkčių, pvz., veido atpažinimą ir pirštų atspaudų jutiklius.

Išvada: Windows 11 atnaujinimai

Windows 11 atnaujinimai, aptarti šiame straipsnyje, išryškina reikšmingus patobulinimus ir funkcijas, kurias „Microsoft” įdiegė savo naujausioje operacinėje sistemoje. Nuo perprojektuotos sąsajos ir pradžios meniu iki geresnių produktyvumo įrankių ir žaidimų patirčių, „Windows 11” siūlo įvairias naujas funkcijas ir galimybes, skirtas pagerinti vartotojo patirtį tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygmeniu.

Tyrinėdami ir taikydami šiuos Windows 11 atnaujinimus, vartotojai gali mėgautis modernesne, efektyvesne ir saugesne kompiuterijos patirtimi. Nesvarbu, ar esate atsitiktinis vartotojas, verslo profesionalas ar įsitikinęs žaidėjas, „Windows 11” siūlo kažką kiekvienam, todėl tai yra vertas atnaujinimas tiems, kurie siekia pagerinti savo skaitmeninį gyvenimą.

Aplankykite mūsų programinės įrangos parduotuvę, kad rastumėte puikių programinės įrangos pasiūlymų: Apsipirkti

Rekomenduojami įrašai